Hokej
V Trnave sa bude hrať extraliga, hokejisti postúpili medzi elitu

HokejV Trnave sa bude hrať extraliga, hokejisti postúpili medzi elitu

Trnavskí dorastenci si v baráži proti Dubnici vybojovali účasť v najvyššej súťaži.

Piešťanskí hokejisti privítajú v play-off Košice, v dorasteneckej lige hrajú s Trnavou

HokejPiešťanskí hokejisti privítajú v play-off Košice, v dorasteneckej lige hrajú s Trnavou

Po víkendových súbojoch v Košiciach sa štvrťfinálová séria play-off hokejovej Tipsport extraligy medzi mužstvami ŠHK 37 Piešťany a HC Košice presúva za stavu 1:1 do Piešťan.

Hokej: Stupka dohrá sezónu v Piešťanoch, Drgoň sa vracia do Košíc

HokejHokej: Stupka dohrá sezónu v Piešťanoch, Drgoň sa vracia do Košíc

V závere prestupového obdobia, ktoré sa končí dnes, 15. februára o polnoci bolo rušno aj u havranov. Extraligové kluby ŠHK 37 Piešťany a HC Košice dohodli na hráčskej výmene.

HokejGladiátori inkasovali tri sekundy pred koncom zápasu, do semifinále postúpila Detva

V rozhodujúcom piatom zápase play-off sa schyľovalo k predĺženiu, keď tri sekundy pred koncom riadnej hracej doby ukončil domáci Petro gladiátorom sezónu už vo štvrťfinále.

Havrani skúšajú obrancu Leška, Jaborník sa vrátil do Banskej Bystrice

HokejHavrani skúšajú obrancu Leška, Jaborník sa vrátil do Banskej Bystrice

S blížiacim sa koncom prestupového obdobia sa v kádri ŠHK 37 udiali menšie pohyby.

Gladiátori neskórovali, o osude série rozhodne piatkový zápas v Detve

HokejGladiátori neskórovali, o osude série rozhodne piatkový zápas v Detve

Detva za vyrovnanie stavu série môže ďakovať najmä brakárovi Volentierovi, ktorý vychytal v druhom trnavskom zápase čisté konto. Neprekonali ho ani posily domácich zo Senice.

Hokejové play-off prichádza do Trnavy, gladiátori v utorok a stredu privítajú rivala z Detvy

HokejHokejové play-off prichádza do Trnavy, gladiátori v utorok a stredu privítajú rivala z Detvy

Prvá hokejová liga sa prehupla už do play-off. Trnavčania bojujú o postup s Detvou.

Hokejisti nastrieľali Detve poltucet gólov, v stredu môžu postúpiť do semifinále

HokejHokejisti nastrieľali Detve poltucet gólov, v stredu môžu postúpiť do semifinále

Gladiátori otočili vývoj zápasu a už v prvej tretine rozhodli o víťazovi tretieho štvrťfinálového duelu play-off. Ak vyhrajú aj v stredu, postúpia do semifinále, kde čaká Spišská...

Gladiátori druhý zápas v Detve prehrali, rozhodli tri rýchle góly

HokejGladiátori druhý zápas v Detve prehrali, rozhodli tri rýchle góly

Trnavskí hokejisti inkasovali v strednej časti hry tri góly za dve minúty. Vyrovnaná séria sa presúva do Trnavy a najbližšie dva zápasy môžu rozhodnúť o postupujúcom do semifinále.

Hokejisti porazili v prvom zápase play-off Detvu, pomohol im kuriózny gól

HokejHokejisti porazili v prvom zápase play-off Detvu, pomohol im kuriózny gól

Séria pokračuje druhým zápasom opäť v Detve v sobotu 7. februára. Hrá sa na tri víťazné zápasy.

Na ľade bude horúco, trnavskí hokejisti narazia v play-off na Detvu

HokejNa ľade bude horúco, trnavskí hokejisti narazia v play-off na Detvu

Na ostatnom dueli týchto dvoch mužstiev v Trnave rozdali rozhodcovia viac ako sto trestných minút a súperových fanúšikov vyviedla zo štadióna polícia.

Ani dva Lisoňove góly prehru hokejistov v Prešove neodvrátili

HokejAni dva Lisoňove góly prehru hokejistov v Prešove neodvrátili

O súperovi Trnavy v play-off rozhodne posledné kolo základnej časti súťaže.

Detva zákerne faulovala na ľade, jej fanúšikovia útočili v hladisku, na zápase zasahovali policajti

HokejDetva zákerne faulovala na ľade, jej fanúšikovia útočili v hladisku, na zápase zasahovali policajti

V polovici stretnutia vyhnali gladiátori detvianskeho brankára na striedačku, zápas ovplyvnilo aj množstvo nervozity a osobných trestov. Odvážni v hľadisku boli aj fanúšikovia Detvy.

Hokejista Denis Šimek mieri z Karlových Varov do Jihlavy

HokejHokejista Denis Šimek mieri z Karlových Varov do Jihlavy

Rodákovi z Trnavy sa črtá nové pôsobisko.

Strelecké suchoty trnavských hokejistov v Bardejove znamenali návrat domov bez bodu

HokejStrelecké suchoty trnavských hokejistov v Bardejove znamenali návrat domov bez bodu

Hoci pomer striel bol takmer vyrovnaný, presne mierili iba domáci. V každej tretine dali jeden gól.

« | 1 .. 12 13 14 15 16 17 18 19 20 .. 32 | »