Hokej
Trnavskí hokejisti otočili zápas a zdolali slovenskú reprezentačnú osemnástku

HokejTrnavskí hokejisti otočili zápas a zdolali slovenskú reprezentačnú osemnástku

Mladíci dokonca vyhrali prvú tretinu, v druhej časti hry už dominovali gladiátori.

V nervóznom zápase hokejistov v Michalovciach rozdal rozhodca viac ako dvesto trestných minút

HokejV nervóznom zápase hokejistov v Michalovciach rozdal rozhodca viac ako dvesto trestných minút

Hoci gladiátori rýchlo viedli dvojgólovým rozdielom, domáci v závere otočili vývoj zápasu vo svoj prospech. Duel ovplyvnilo veľké množstvo vylúčení.

Hokejisti potvrdili úlohu favorita a zdolali Považskú Bystricu na jej ľade

HokejHokejisti potvrdili úlohu favorita a zdolali Považskú Bystricu na jej ľade

O góly Trnavy sa postarali Poláček, Baran a Barinka.

Hokejisti Stupka a Drgoň sa z Košíc vracajú do Piešťan

HokejHokejisti Stupka a Drgoň sa z Košíc vracajú do Piešťan

Obaja hokejisti v minulosti hrávali za trnavský klub.

Spišiaci vyhnali Hálu z brány, gladiátori vysoko prehrali

HokejSpišiaci vyhnali Hálu z brány, gladiátori vysoko prehrali

Trnavskí hokejisti inkasovali v Spišskej Novej Vsi osem gólov, stále však ostávajú na siedmej priečke tabuľky.

Hokejisti dvakrát prehrávali, no po krvavom zranení napokon Senicu porazili

HokejHokejisti dvakrát prehrávali, no po krvavom zranení napokon Senicu porazili

O výhre Trnavčanom rozhodol tri minúty pred koncom tretej tretiny skúsený Peter Barinka.

Gladiátori dali na Liptove dva góly v posledných desiatich sekundách zápasu a bodovali

HokejGladiátori dali na Liptove dva góly v posledných desiatich sekundách zápasu a bodovali

Trnavčania odvolali brankára a po dvoch góloch poslali zápas do predĺženia.

Trnavčan Denis Šimek kraľuje mladým hokejovým obrancom v Rusku

HokejTrnavčan Denis Šimek kraľuje mladým hokejovým obrancom v Rusku

Mladý obranca okúsil počas sezóny aj pravé ruské cestovanie či tréningové bázy bez signálu a internetu.

Trnavskí hokejisti zdolali Prešov, o triumfe rozhodol Lisoň

HokejTrnavskí hokejisti zdolali Prešov, o triumfe rozhodol Lisoň

Gladiátori rozhodli o svojej výhre dve minúty pred koncom.

Hokejisti Detvy v unikátnych dresoch zdolali Trnavčanov

HokejHokejisti Detvy v unikátnych dresoch zdolali Trnavčanov

Gladiátorom sa strelecky opäť nedarilo, iba Hrbáčik v závere zápase pokazil hosťujúcemu brankárovi čisté konto.

Trnavskí hokejisti síce Bardejov prestrieľali, na body to však nestačilo

HokejTrnavskí hokejisti síce Bardejov prestrieľali, na body to však nestačilo

Gladiátorom sa podarilo skórovať až za stavu 0:3. Skúsení hostia si už výhru nenechali ujsť.

HokejLegenda zo siene slávy trnavského hokeja: Ľubo Kobetič zažil nezabudnuteľné zápasy

Vyše deväťdesiatročná história trnavského ľadového hokeja má veľa významných osobností. V tomto profile vám predstavíme Ľubomíra Kobetiča, rodáka zo Suchej nad Parnou (nar. 6.3.1941).

Michalovčania si odviezli iba krvavé zranenie, body ostali v Trnave

HokejMichalovčania si odviezli iba krvavé zranenie, body ostali v Trnave

Domáci hokejisti viedli už 3:0, hostia dokázali znížiť na rozdiel jedného gólu. Všetky body však zostali v Trnave.

Hokejisti viedli v Topoľčanoch od prvej minúty, zápas napokon prehrali

HokejHokejisti viedli v Topoľčanoch od prvej minúty, zápas napokon prehrali

Gladiátorov poslal do vedenia už v štrnástej sekunde Marek Lisoň, na body to ale nestačilo.

Seničania úradovali na trnavskom ľade, gladiátorom naložili sedmičku

HokejSeničania úradovali na trnavskom ľade, gladiátorom naložili sedmičku

Domáci hokejisti nazbierali 44 trestných minút, až trikrát inkasovali v početnej nevýhode.

« | 1 .. 13 14 15 16 17 18 19 20 21 .. 32 | »