Hokej
Vytvorili slovenský rekord! Gladiátori hrali hokej takmer šesť hodín

HokejVytvorili slovenský rekord! Gladiátori hrali hokej takmer šesť hodín

Trnavčania prekonali doterajší rekord, ktorého držiteľom boli Skaličania.

Gladiátori porazili slovenskú reprezentáciu, so Žilinou a Dubnicou však tesne prehrali

HokejGladiátori porazili slovenskú reprezentáciu, so Žilinou a Dubnicou však tesne prehrali

Proti mladým Slovákom prerušili trnavskí hokejisti sériu siedmich prehier.

HokejHokejová spomienka: Karol Holovič prišiel na tento svet pred sedemdesiatimi rokmi

Krutý osud prerušil jeho trénerské zámery s mlaďou na trnavskom ľade v najkrajšom veku.

Z Martina a Levíc prišli trnavskí hokejisti naprázdno

HokejZ Martina a Levíc prišli trnavskí hokejisti naprázdno

Gladiátori natiahli sériu prehier už na sedem zápasov.

Gladiátori vyšli v dvoch zápasoch naprázdno, hoci v oboch viedli

HokejGladiátori vyšli v dvoch zápasoch naprázdno, hoci v oboch viedli

Skloniť sa museli pred súperom v Bratislave i doma proti Záhorákom.

Gladiátori získali počas týždňa jeden bod, na Považí sa viac boxovalo ako hralo

HokejGladiátori získali počas týždňa jeden bod, na Považí sa viac boxovalo ako hralo

V stretnutí na ľade Považskej Bystrice videli diváci až päť pästných súbojov a rozhodca udelil 170 trestných minút.

Hokejisti na cudzích klziskách neuspeli, doma však porazili jedného z favoritov súťaže

HokejHokejisti na cudzích klziskách neuspeli, doma však porazili jedného z favoritov súťaže

Striedavé výsledky pokračovali u trnavských gladiátorov aj v ostatnom týždni.

Gladiátori idú cestou mladých hráčov, čaká ich finančná pomoc od zväzu

HokejGladiátori idú cestou mladých hráčov, čaká ich finančná pomoc od zväzu

Trnavskí hokejisti majú za sebou úvodné ligové vystúpenia. Juniorka sa v 1. lige drží na popredných miestach a dobrý štart do extraligy majú aj dorastenci, ktorí v  štyroch kolách ani raz...

Trnavskí hokejisti z domáceho ľadu nevyťažili v dvoch zápasoch ani bod

HokejTrnavskí hokejisti z domáceho ľadu nevyťažili v dvoch zápasoch ani bod

V oboch zápasoch rozhodli druhé tretiny, v ktorých domáci tím inkasoval po päť gólov.

Gladiátori najprv podľahli favoritovi z Bratislavy, následne vyhrali na skalickom ľade

HokejGladiátori najprv podľahli favoritovi z Bratislavy, následne vyhrali na skalickom ľade

Podľa oficiálnych údajov si na úvodný zápas trnavských hokejistov našlo cestu viac ako šesťsto divákov.

Hokejoví dorastenci Trnavy postúpili do extraligy, trofeje sa nedočkali

HokejHokejoví dorastenci Trnavy postúpili do extraligy, trofeje sa nedočkali

Dorastenci Trnavy sa po roku opäť vracajú do extraligy. Zaslúžene. Vo finále play-off triumfovali nad Ružinovom 3:1. Fantastické víťazstvo však nechutilo tak sladko, ako by malo. Oslavy boli bez majstrovskej...

Trnavskí hokejisti uspeli v Prešove, zachránili súťaž aj pre budúcu sezónu

HokejTrnavskí hokejisti uspeli v Prešove, zachránili súťaž aj pre budúcu sezónu

V doterajších štyroch zápasoch vyhrali gladiátori tri duely a majú istotu záchrany.

Gladiátori prišli o body proti Spišskej Novej Vsi v poslednej minúte zápasu

HokejGladiátori prišli o body proti Spišskej Novej Vsi v poslednej minúte zápasu

Víťazný gól strelili domáci 44 sekúnd pred záverečným klaksónom duelu.