Pizza Express

Dnes je piatok 29. augusta 2014, meniny má Nikola, zajtra Ružena.

Trnavskí hokejisti doma prehrali so Spišskou Novou Vsou

Jeden strelený gól a nula bodov do tabuľky. To je vizitka trnavských hokejistov z ostatných troch zápasov. celý článok

Trnavskí hokejisti nedali Považskej Bystrici ani gól a dostali tri

Trnavskí hokejisti nedali Považskej Bystrici ani gól a dostali tri

Trnavskí hokejisti dokážu zdolať favoritov, ale so slabšími mužstvami sa trápia. V ostatnom kole zlyhali,... celý článok

Trnavskí hokejisti nestačili na Prešov, domov sa vracajú bez bodu

Trnavčania na druhom konci republiky viedli, favorit z Prešova ich napokon zdolal na strely aj góly. celý článok

Unihouse2-sekcia

Gladiátori prekvapili, v Bardejove získali dva body

Gladiátori prekvapili, v Bardejove získali dva body

Ďaleká cesta na východ republiky bola úspešná. Trnavskí hokejisti domov vezú hokejisti dva body. Všetko podstatné... celý článok

Trnavskí hokejisti porazili Prievidzu až v predĺžení

Trnavskí hokejisti porazili Prievidzu až v predĺžení

Hokejisti HK Trnava porazili v 25. kole prvej ligy Prievidzu v predĺžení. Gladiátori sa celý zápas trápili,... celý článok

Hokejové derby opäť pre Senicu, Trnavčania nedali ani gól

Trnavskí hokejisti nedokázali streliť ani jeden gól a zo Senice prišli bez bodu. V priebežnej tabuľke sú na... celý článok

Trnavskí hokejisti urobili s Trebišovom rýchly proces

Trnavskí hokejisti urobili s Trebišovom rýchly proces

Trnavskí hokejisti zdolali na domácom ľade Trebišov 4:1. O svojej výhre rozhodli v prvej tretine, zvyšok zápasu... celý článok

Hokejoví gladiátori po Michalovciach zdolali aj Topoľčany

Úspešný týždeň. Trnavskí hokejisti nadviazali na utorkové víťazstvo v Michalovciach a naplno bodovali aj na... celý článok

Gladiátori prekvapili v Michalovciach, z východu priniesli všetky body

Gladiátori prekvapili v Michalovciach, z východu priniesli všetky body

Pretrhli smolu na súperových ihriskách? Hoci trnavskí hokejisti dokážu na domácom ľade zbierať body, z vonku sa... celý článok

Gladiátori premrhali trojgólový náskok, prehrali po predĺžení

V 14. kole prvej hokejovej ligy sa trnavskí gladiátori predstavili u nováčika v Prievidzi. Dobre rozbehnutý zápas... celý článok

Hokejové derby pre Senicu, gladiátori prespali prvú tretinu

Trnavskí hokejisti zbabrali prvú tretinu, líder prvej ligy zo Záhoria kontroloval zápas až do konca a vyhral nad... celý článok

Hetrik Lisoňa nestačil, hokejisti prehrali aj v Trebišove

Hetrik Lisoňa nestačil, hokejisti prehrali aj v Trebišove

Trnavčania na východe neuspeli. V Trebišove prehrali 3:7. V zápase 12. kola prvej hokejovej ligy strelili hattrick... celý článok

Trnavskí hokejisti nestačili na Topoľčany a prehrali

Trnavskí hokejisti nestačili na Topoľčany a prehrali

Gladiátori prehrali tretí zápas v rade na klziskách súpera. Tentoraz nestačili na Topoľčany, podľahli im 3:5. celý článok

Rozhovor len s päťročným gladiátorom: Hokej hrám aj v záhrade

Rozhovor len s päťročným gladiátorom: Hokej hrám aj v záhrade

Trnavský hokejový klub hľadá nové talenty. Do svojho oddielu prijíma aj deti, ktoré robia len prvé kroky pri športe.... celý článok

Trnavskí hokejisti prekvapivo zdolali lídra ligy z Michaloviec

Trnavskí hokejisti prekvapivo zdolali lídra ligy z Michaloviec

Prekvapenie prvej hokejovej ligy sa zrodilo na trnavskom zimáku, keď Gladiátori porazili veľkého favorita súťaže. celý článok

Victory Tip

Do Švajčiarska vycestuje viac ako päťsto fanúšikov Spartaka

Autobusové zájazdy na odvetný zápas play-off Európskej ligy medzi FC Zürich a Spartakom Trnava, ktoré organizuje... pozrieť video