Hokej
Gladiátori prehrali s Detvou aj tretí zápas a sezóna sa pre nich skončila

HokejGladiátori prehrali s Detvou aj tretí zápas a sezóna sa pre nich skončila

Sezóna sa pre trnavských hokejistov skončila. S Detvou prehrali aj tretí zápas v rade, tentoraz 2:4. Z play-off bojov tak gladiátori vypadli.

Gladiátori podľahli Detve aj v druhom zápase play-off, séria pokračuje v Trnave

HokejGladiátori podľahli Detve aj v druhom zápase play-off, séria pokračuje v Trnave

Jediný gól Trnavčanov strelil Dávid Schmidt vo vlastnom oslabení.

FOTORIPORT: Zápas Slovenska s Ruskom priniesol víťazné emócie

HokejFOTORIPORT: Zápas Slovenska s Ruskom priniesol víťazné emócie

Slovenská reprezentácia porazilo v Nitre v úvodnom zápase Slovakia Cupu Rusko vysoko 6:2. Fotograf Juraj Cisár, ktorý spolupracuje s portálom trnavskyhlas.sk, bol pritom a fotoaparátom...

Gladiátori otočili zápas a porazili Považskú Bystricu

HokejGladiátori otočili zápas a porazili Považskú Bystricu

Trnavčania si pripísali tretiu výhru v rade za sebou.

Trnavskí hokejisti uspeli v dohrávke na Spiši

HokejTrnavskí hokejisti uspeli v dohrávke na Spiši

Trnavské góly strelili Martin Hrbáčik a Nino Szalay.

Gladiátori uspeli v Martine, porazili rezervu extraligistu

HokejGladiátori uspeli v Martine, porazili rezervu extraligistu

Trnavskí hokejisti ukončili sériu piatich prehier v rade.

Hokej: Topoľčany vyhrali v Trnave aj tretíkrát v tejto sezóne

HokejHokej: Topoľčany vyhrali v Trnave aj tretíkrát v tejto sezóne

O víťazovi rozhodla prvá tretina, ktorú gladiátori prehrali 0:3.

Gladiátori na lídra nestačili, Prešovu nestrelili ani gól

HokejGladiátori na lídra nestačili, Prešovu nestrelili ani gól

Trnavčania vzdorovali svojmu súperovi iba v prvej tretine.

Hokejový zväz chce stavať malé športové haly, v Trnave už hľadajú vhodné priestory

Hokej Hokejový zväz chce stavať malé športové haly, v Trnave už hľadajú vhodné priestory

Trnavská radnica sa stavia k myšlienke výstavby malých multifunčkných športových hál v slovenských mestách pozitívne. Mestský úrad už dostal od primátora Petra Bročku pokyn, aby hľadal...

Gladiátori nestačili na Skalicu, rozhodla tretia tretina

HokejGladiátori nestačili na Skalicu, rozhodla tretia tretina

Na trnavského gólmana smerovalo počas zápasu neuveriteľných 53 striel.

Hokejisti Detvy otočili nepriaznivý vývoj a z Trnavy si odvážajú všetky body

HokejHokejisti Detvy otočili nepriaznivý vývoj a z Trnavy si odvážajú všetky body

Hoci domáci hokejisti viedli v stretnutí už 2:0, z výhry sa tešili napokon hostia.

Gladiátori skórovali dva razy v priebehu jednej minúty, na body s favoritom to nestačilo

HokejGladiátori skórovali dva razy v priebehu jednej minúty, na body s favoritom to nestačilo

Prehru s Michalovcami môžu Trnavčania napraviť už tento piatok doma proti Detve.