Štvrtok 14. 12., meniny má Branislava, Bronislava, zajtra Ivica.Význam mien.

Jesenným majstrom štvrtej ligy severozápad sa stali Malženice. Dynamo zvíťazilo v poslednom kole na ihrisku Novej Dubnice 1:0 a udržalo si bodový odstup od druhých Šimonovanov. >> celý článok

Futbal, 4. liga: Malženice podľahli Častkovciam, Boleráz zdolal Prečín

V šlágri 14. kola štvrtej ligy severozápad prehrali Malženice s Častkovcami 1:2. Hosťom sa tak podaril zamotať boj... celý článok

Futbal, 3. liga: Juniori Spartaka podľahli Šali

Juniori Spartaka v štrnástom kole tretej ligy podľahli Šali 1:2. Viac ako dve tretiny zápasu hrali o hráča menej. celý článok

Futbal, 3. a 4. liga: Juniori Spartaka rozobrali Topoľčany, Malženice vyhrali v Hlohovci

Futbal, 3. a 4. liga: Juniori Spartaka rozobrali Topoľčany, Malženice vyhrali v Hlohovci

Veľké Kostoľany vyšli bodovo naprázdno, na trávniku favorizovaných Šimonovanov prehrali 0:4. celý článok

Vo Veľkých Kostoľanoch majú dobrú futbalovú partiu, utužovať ju však budú až po jeseni

Veľké Kostoľany sa vo štvrtej lige rozbiehali pomalšie, neskôr naskočili na dobrú vlnu, no v závere jesene opäť... celý článok

Malženice ešte v tejto sezóne neokúsili trpkosť prehry, Glonek chváli skúsených hráčov

Malženice ešte v tejto sezóne neokúsili trpkosť prehry, Glonek chváli skúsených hráčov

Malženice zažívajú výbornú sezónu. Po dvanástich odohraných zápasoch vedú tabuľku so štvorbodovým náskokom pred... celý článok

Futbal, 4. liga: Malženice zdolali Veľké Kostoľany, Boleráz vyhral v Trenčianskych Tepliciach

Futbal, 4. liga: Malženice zdolali Veľké Kostoľany, Boleráz vyhral v Trenčianskych Tepliciach

Na programe 4. ligy severozápad boli v stredu odložené zápasy 6. a 7. kola. celý článok

Kam za futbalom? Malženice hostia Veľké Kostoľany, Piešťany privítajú Moravany

V stredu 1. novembra je štátny sviatok, futbalisti však voľno mať nebudú. V trnavskom regióne sa budú dohrávať... celý článok

Futbal, 4. liga: Malženice deklasovali Prečín, Boleráz zdolal Partizánske

Jaslovské Bohunice išli v dueli s Častkovcami do vedenia už v 7. minúte, po krídelnej akcii sa k lopte... celý článok

Futbal, 6. liga: Za Zvončín strelil štyri góly Dolinaj, Dechtice porazili Cífer

Križovany začali vo Zvončíne dobre a v 15. minúte sa ujali vedenia gólom Hrnčiara. Vtedy zrejme ešte nikto... celý článok

Futbal, 5. liga: Trebatice zvládli dohrávku a vyhrali v Moravskom Sv. Jáne

Futbal, 5. liga: Trebatice zvládli dohrávku a vyhrali v Moravskom Sv. Jáne

Trebatice vedú tabuľku o šesť bodov, majú pritom ešte jeden zápas k dobru. celý článok

Futbal, 4. liga: Malženice vyhrali vo Vrbovom, Jaslovským Bohuniciam vystrieľal body Halmo

Malženice vyhrali vo Vrbovom jednoznačne 5:0. Na koňa ich posadil vlastný gól Ďuračku zo 17. minúty. Ešte do prestávky... celý článok

Kam za futbalom? Veľké Kostoľany vyzvú Jaslovské Bohunice, Slávia privíta Opoj

Prinášame prehľad všetkých zápasov od prvej ligy až po najnižšie súťaže. celý článok

Futbal, 4. liga: Malženice, Boleráz a Jaslovské Bohunice uspeli na domácich ihriskách

Futbal, 4. liga: Malženice, Boleráz a Jaslovské Bohunice uspeli na domácich ihriskách

Jaslovské Bohunice zdolali Hlohovec 2:0, oba góly zápasu strelil Andrej Dobiš. Veľké Kostoľany priviezli tri body... celý článok