Streda 16. 8., meniny má Leonard, zajtra Milica.Význam mien.

Duel Leopoldov – Dolná Krupá sa hral pre rekonštrukciu trávnika v Leopoldove na ihrisku v Maduniciach. Papierovo domáci vyhrali vďaka dvom gólom v priebehu dvoch minút, keď sa presadili Pobjecký a Lukáš Tvrdý. Zaujímavosťou bolo, že za Leopoldov nastúpil aj 52-ročný Ivan Hegeduš, ktorý odohral celý zápas. >> celý článok

Futbal, 7. liga A: Modranka porazila Kátlovce, Biely Kostol zdolal Bučany

V sobotu vyhrali Pavlice na ihrisku Suchej rozdielom triedy 3:0. Vedenie z prvého polčasu poistili v druhom dejstve... celý článok

Futbal, 8. liga A: Slávia deklasovala Dlhú, štyri góly strelil Slovák

Futbalisti trnavskej Slávie vyhrali v druhom kole 8. ligy A nad Dlhou jednoznačne 6:0. Trnavčania využili... celý článok

Futbal, 7. liga B: Pečeňady strelili Kľačanom desať gólov, Piešťany vyhrali vo Veselom

Jediný gól stačil Bojničkám na zisk troch bodov v dueli so Šípkovým. Strelil ho v 55. minúte duelu Bučko. celý článok

Futbal, 8. liga B: Šterusy rozhodli v Nižnej z penált, Sokolovce porazili Žlkovce

Futbal, 8. liga B: Šterusy rozhodli v Nižnej z penált, Sokolovce porazili Žlkovce

Šterusy vyhrali v Nižnej 2:0, oba góly strelil z pokutových kopov Dominik Žilka. celý článok

Kam za futbalom? Špačince hostia Zvončín, Modranka vyzve Kátlovce

Prinášame kompletný prehľad zápasov od najvyššej ligy až po najnižšie súťaže. celý článok

Futbalový Ružindol vstúpil do sezóny s novými tvárami z Francúzska

Futbalový Ružindol vstúpil do sezóny s novými tvárami z Francúzska

Ružindol je známy tým, že futbalové mužstvo skladá hlavne z vlastných hráčov. Pred novou sezónou ale klub... celý článok

Spúšťame tipovačku šiestej ligy, hráme o stolný futbal a ďalšie ceny

Spúšťame tipovačku šiestej ligy, hráme o stolný futbal a ďalšie ceny

Na internetovom portáli trnavskyhlas.sk spúšťame nový ročník tipovačky. Hrať budeme opäť o vecné ceny, prví... celý článok

Nový tréner Slávie Marek Boháček chce klub posúvať v tabuľke vyššie

Nový tréner Slávie Marek Boháček chce klub posúvať v tabuľke vyššie

Futbalistov trnavskej Slávie vedie v začínajúcej sezóne nový tréner. Účastníka 8. ligy A prevzal pod... celý článok

Marcel Fulier už za Cífer hrať nebude, ukončil aktívnu futbalovú kariéru

Zavesil kopačky na klinec! Futbalista Marcel Fulier ukončil svoju kariéru. Obranca, ktorý pôsobil v Spartaku Trnava,... celý článok

Miroslavovi Malženickému z Modranky futbal stále chutí: Na dvadsať minút si ešte trúfam

Miroslavovi Malženickému z Modranky futbal stále chutí: Na dvadsať minút si ešte trúfam

Futbalisti Modranky vstúpili do siedmej ligy víťazne. Na ihrisku v Ružindole otočili nepriaznivo sa vyvíjajúci zápas... celý článok

Futbal, 8. liga A: Slávia podľahla Slovenskej Novej Vsi, Bíňovce dominovali v Dlhej

Futbal, 8. liga A: Slávia podľahla Slovenskej Novej Vsi, Bíňovce dominovali v Dlhej

Futbalisti trnavskej Slávie vstúpili do novej sezóny ôsmej ligy A prehrou. Slovenskej Novej Vsi podľahli 2:3. celý článok

Futbal, 7. liga B: Piešťany pred vysokou návštevou porazili Borovce

Už v sobotu porazili Dubovany Chtelnicu na jej pôde 3:1. Prvý gól nového ročníka 7. ligy B strelil Lesay, k nemu... celý článok

« predošlá | 1 2 3 4 5 .. 185 | ďalšia »