Piatok 26. 5., meniny má Dušan, zajtra Iveta.Význam mien.

Futsalisti ponesú názov podľa fanklubu Spartaka, posledný zápas aj v znamení rozlúčok

Futsalisti ponesú názov podľa fanklubu Spartaka, posledný zápas aj v znamení rozlúčok

Klub pred zápasom poďakoval za činnosť Danielovi Benkovskému, Ladislavovi Venžíkovi a počas prestávky prijal nový... celý článok

Spartak vyhral nad Michalovcami, rozhodol jediný gól

Futbalisti trnavského Spartaka vyhrali nad Michalovcami 1:0. O výsledku zápasu hraného v ponurej atmosfére... celý článok

O budúcnosti Jána Vlaska bude jasno až po sezóne, záujem prejavil aj Spartak

Poľské médium Gazeta Wroclawska prinieslo informáciu, podľa ktorej bývalý futbalista Spartaka Trnava Ján Vlasko má len... celý článok

Zmluvy v Spartaku končia šiestim hráčom, klub ponúka obmenené podmienky

Zmluvy v Spartaku končia šiestim hráčom, klub ponúka obmenené podmienky

Spartak Trnava už predĺžil zmluvu s rýchlonohým krídelníkom Erikom Jirkom. celý článok

Kam za futbalom? Do Dolnej Krupej prídu Voderady, Špačince hostia Hrnčiarovce

Prinášame kompletný prehľad zápasov od najvyššej ligy až po najnižšie súťaže. celý článok

Pohoda cez prestávku: Futbalisti Bolerázu načerpali nové sily v horskom prostredí

Pohoda cez prestávku: Futbalisti Bolerázu načerpali nové sily v horskom prostredí

Futbalisti Bolerázu mali cez uplynulý víkend v súťaži voľno, dieru v termínovníku súťaže však využili ako... celý článok

Poľské médiá: Exspartakovec Vlasko v Lubine zrejme nezostane

Poľské médiá: Exspartakovec Vlasko v Lubine zrejme nezostane

"Budúcnosť Jána Vlaska v klube sprevádza otáznik. Slovák prišiel ako hráč, ktorý mal byť hviezdou celej ligy, ale... celý článok

Deň matiek podporia aj ligoví futbalisti, pred štadiónmi budú v predaji karafiáty

Deň matiek podporia aj ligoví futbalisti, pred štadiónmi budú v predaji karafiáty

Ivan Kozák (prezident ÚLK): "Chceme symbolicky poďakovať našim mamičkám, zároveň však opäť budeme aj pomáhať". celý článok

Spartakovci si zahrajú footgolf, možnosť vyskúšať si tento šport je aj v Trnave

Spartakovci si zahrajú footgolf, možnosť vyskúšať si tento šport je aj v Trnave

Na turnaji v Chorvátskom Grobe sa predstavia ligoví tréneri i futbalisti Spartaka Trnava či MŠK Žilina. celý článok

Majcichovčanka Gašparíková sa vrátila z Rače s dvojnásobným triumfom

Majcichovčanka Gašparíková sa vrátila z Rače s dvojnásobným triumfom

Národné stolnotenisové centrum SSTZ v bratislavskej Rači bolo počas sviatočného pondelka 1. 5. 2017 dejiskom... celý článok

Kukuľková zahviezdila na stolnotenisových majstrovstvách Slovenska

Východoslovenské Valaliky v dňoch 6. – 7. mája hostili 32 najlepších chlapcov a 24 dievčat na majstrovstvách... celý článok

Mendieta, Amavisca, Iván Campo: Do City Areny prídu španielske futbalové hviezdy

"Keď som videl ich súpisku, hneď som si povedal, že treba začať trénovať, lebo sú tam veľmi kvalitní, technickí... celý článok

Víťazný víkend Malženíc: Bodovalo áčko aj béčko, Balážik má z oslavy kurióznu momentku

Víťazný víkend Malženíc: Bodovalo áčko aj béčko, Balážik má z oslavy kurióznu momentku

V Malženiciach sa v nedeľu tešili z víťazstva nad Jaslovskými Bohunicami 1:0. Oslava gólu stála za to. celý článok

Futbal, 7. liga A: Špačince vyhrali v dohrávke nad béčkom Jaslovských Bohuníc

Futbal, 7. liga A: Špačince vyhrali v dohrávke nad béčkom Jaslovských Bohuníc

Dohrávaný duel prvého jarného kola sa hral na štátny sviatok 8. mája. celý článok