Piatok 20. 1., meniny má Dalibor, zajtra Vincent.Význam mien.

Lomnický v Trnave štvrtýkrát triumfoval v hode bremenom

Lomnický v Trnave štvrtýkrát triumfoval v hode bremenom

Víťazom 34. ročníka Silvestrovskej ceny v hode 10,5 kg vážiacim bremenom v Trnave sa stal Marcel Lomnický... celý článok

Peter Macho o futbalových Malženiciach: Chceme byť po Spartaku najlepší v regióne

Peter Macho o futbalových Malženiciach: Chceme byť po Spartaku najlepší v regióne

Výsledkovo najúspešnejším futbalovým tímom po trnavskom Spartaku bolo z trnavského-hlohovecko-piešťanského... celý článok

Trnavskí hokejisti nestačili doma na Skalicu, rozhodla druhá tretina

Gladiátori strelili prvý aj posledný gól zápasu, na body so Skalicou to však nestačilo. celý článok

Spartakovec Erik Ujlaky stojí tesne pred spečatením dohody so Zlatými Moravcami

Kariéra Erika Ujlakyho bude s najväčšou pravdepodobnosťou pokračovať v Zlatých Moravciach. Ofenzívny... celý článok

Spartak v zime vyskúša útočníka z Kamerunu, referencie má od trénera Vukušiča

Spartak v zime vyskúša útočníka z Kamerunu, referencie má od trénera Vukušiča

Spartak Trnava sa v zimnej prestávke pokúsi posilniť ofenzívu. Klub deklaroval, že chce získať aspoň dvojicu nových... celý článok

Patrik Banovič si hľadá nový angažmán, po zranení už trénuje naplno

Futbalista Patrik Banovič prežíva v kariére neľahké obdobie. Takmer sedem mesiacov nútene pauzoval zo zdravotných... celý článok

Trnavskí hokejisti inkasovali v Detve až trinásť gólov

Trnavskí hokejisti inkasovali v Detve až trinásť gólov

Trnavčania vycestovali na zápas iba s trinástimi hráčmi, z toho bolo sedem juniorov a jeden dorastenec. celý článok

Víťazom Zimného behu zdravia sa stal Michal Puškár. Člen trnavskej Slávie zvládol 10-kilometrovú trať v areáli na... celý článok

Trakovická interliga: Na Štefana prišlo k zmene na čele tabuľky

Trakovická interliga: Na Štefana prišlo k zmene na čele tabuľky

Deviate kolo Trakovickej interligy sa odohralo na Štefana rovnako ako v Anglickej Premier League. Opäť bolo štedré na... celý článok

Na Slávii bude v závere roka súťaž v hode bremenom, zapojiť sa môžu aj rekreační športovci

Na Slávii bude v závere roka súťaž v hode bremenom, zapojiť sa môžu aj rekreační športovci

Predposledný deň starého roka s atraktívnou pozvánkou, priestor dostane hod bremenom. Poprední atléti aj rekreační... celý článok

Bežecká elita aj masovkári na Štefana zabojujú o prvé body do trilógie

Bežecká elita aj masovkári na Štefana zabojujú o prvé body do trilógie

Zimný beh zdravia pozve 26. decembra širokú rodinu v maratónkach do areálu trnavskej Slávie na svoj 37. diel. celý článok

Plávanie: Halas lámal rekordy v Kanade, skvelé výkony podávali aj ďalšie nádeje

Plávanie: Halas lámal rekordy v Kanade, skvelé výkony podávali aj ďalšie nádeje

Začiatkom decembra sa konali Zimné majstrovstvách Slovenska v plávaní v Dolnom Kubíne v kategórii... celý článok

Hlohovčan Miloš Baláž sa stal novým viceprezidentom Slovenskej motocyklovej federácie

Večer majstrov 2016 v Červeníku dal bodku za vydarenou sezónou v kategórii Vintage. celý článok

Hokejisti vybojovali u favorita cenný bod, v Michalovciach prehrali až po predĺžení

Hokejisti vybojovali u favorita cenný bod, v Michalovciach prehrali až po predĺžení

Predĺženie vybojoval pre gladiátorov vyrovnávajúcim gólom v tretej tretine Martin Hrbáčik. celý článok

Victory Tip 2015

Spartak v príprave po góloch Yilmaza remizoval so Slováckom

Spartak v príprave po góloch Yilmaza remizoval so Slováckom

Futbalisti trnavského Spartaka remizovali v treťom prípravnom zápase so Slováckom 2:2. Andeli dobiehali dvojgólový... pozrieť video

Jazierce FIAT servis Výzdoba Roses Fabrička Fragile 2017 Gašparík mäsovýroba 2017 Unihouse MAX výpredaje Remax Bábence