Piatok 17. 11., meniny má Klaudia, zajtra Eugen.Význam mien.

Futbal, 4. liga: Malženice deklasovali Prečín, Boleráz zdolal Partizánske

Jaslovské Bohunice išli v dueli s Častkovcami do vedenia už v 7. minúte, po krídelnej akcii sa k lopte... celý článok

Fanúšikovia Spartaka utvorili krvavý rekord, podporil ich aj umelec z Argentíny

Fanúšikovia Spartaka utvorili krvavý rekord, podporil ich aj umelec z Argentíny

Na piatkové darovanie krvi sa dostavil rekordný počet spartakovcov. Doteraz bolo 98 najvyššie číslo. Od 27. októbra už... celý článok

Futbal, 8. liga A: Dolné Dubové zničilo lídra súťaže, Buková porazila Sláviu

Bíňovce vyhrali v Smoleniciach 2:1, všetky góly padli v prvom polčase. Hostia viedli 2:0 po góloch Kumančíka... celý článok

Futbal, 7. liga B: Pečeňady vyhrali vo Veselom, Piešťany zabrali naplno v Bojničkách

Futbal, 7. liga B: Pečeňady vyhrali vo Veselom, Piešťany zabrali naplno v Bojničkách

Dubovany už v sobotu porazili Kľačany 4:1. O štyri góly domácich sa postarali až štyria hráči, menovite... celý článok

Futbal, 8. liga B: Banka naložila oslabenej Nižnej poltucet, v Šulekove sa nehralo

Futbal, 8. liga B: Banka naložila oslabenej Nižnej poltucet, v Šulekove sa nehralo

Žlkovce porazili rezervu Malženíc na jej pôde 4:2. O všetky štyri góly víťaza sa postaral kanonier Michal Kinči.... celý článok

Futbal, 3. liga: Juniori Spartaka zdolali Lednické Rovne

Juniorka trnavského Spartaka vyhrala v úvodnom zápase dvanásteho kola tretej ligy nad Lednickými Rovňami 2:1. celý článok

Trnavskí futsalisti nestačili vonku na Banskú Bystricu

Bíli Andeli hrali celý druhý polčas power-play. celý článok

Okresný futsal: Vodáreň zosadila Atomik z prvého miesta tabuľky

Okresný futsal: Vodáreň zosadila Atomik z prvého miesta tabuľky

Už ani Atomik nie je v okresnej futsalovej súťaži stopercentný. V sobotu prehral v priamom súboji... celý článok

V dramatickom zápase s Nitrou získali volejbalistky iba bod

V dramatickom zápase s Nitrou získali volejbalistky iba bod

V odloženom zápase 4. kola volejbalovej extraligy žien medzi Trnavou a Nitrou videli diváci v mestskej športovej... celý článok

Stolnotenisová Trnava má zástupkyňu v Juniorskom olympijskom tíme

Stolnotenisová Trnava má zástupkyňu v Juniorskom olympijskom tíme

Slovenský olympijský výbor zostavil z 21 výsledkovo medzinárodne najúspešnejších mládežníckych športovcov SR za... celý článok

Kam za futbalom? Horná Krupá vyzve Zvončín, Biely Kostol privíta Modranku

Prinášame prehľad všetkých zápasov od prvej ligy až po najnižšie súťaže. celý článok

Marcelovi Bachratému to v Jaslovských Bohuniciach strieľa, do Slávie sa zatiaľ nechystá

Marcelovi Bachratému to v Jaslovských Bohuniciach strieľa, do Slávie sa zatiaľ nechystá

Minulý rok sa v Jaslovských Bohuniciach zaoberali myšlienkou, či vôbec pokračovať v projekte futbalového... celý článok