Futbal, 2. liga: Juniorka Spartaka vysoko vyhrala v Banskej Bystrici

Futbalisti druholigovej juniorky Spartaka vyhrali v západnej skupine o záchranu v súťaži v Banskej Bystrici 4:0.

O svojom triumfe rozhodli červeno-čierni už v prvom polčase, keď strelili všetky góly. Skóre otvoril v druhej minúte z priameho kopu technickou strelou do vingla Košťál.

V 6. minúte zvýšil na rozdiel dvoch gólov Yilmaz, keď sa dostal za obranu a nekompromisnou bombou prekonal vybiehajúceho gólmana Dukly.

Po uplynutí polhodiny hry potiahol akciu na ľavej strane Čeredničenko, narazil si s Yilmazom a prudkou, no zároveň umiestnenou, ranou pridal tretí gól andelov.

Skóre uzavrel striedajúci Bangai, ktorému obrana vojakov nechala v šestnástke priveľa priestoru, loptu si stihol v pokoji spracovať a zároveň mal čas zakončiť.