Futbal, 7. liga B: Pečeňady naložili sedem gólov Ratnovciam, vedúce trio zaváhalo

Bojničky vybuchli vo Veselom, do polčasu im domáci nastrieľali tri góly a zápas sa týmto výsledkom aj skončil.

Ilustračné foto: archív trnavskyhlas.sk

Chtelnica síce viedla v Maduniciach od desiatej minúty 1:0, ale domáci v závere zápasu stihli vyrovnať na konečných 1:1.

Prašník vyhrával 1:0 v súboji proti Trakoviciam, ale hostia sa napokon tešili z troch bodov. V prvom polčase vyrovnal Taraba a v 68. minúte rozhodol Husár o výhre hostí.

Pečeňady si schuti zastrieľali v Ratnovciach a domácim naložili sedem gólov.

Zaváhali Koplotovce, líder súťaže iba remizoval v Kľačanoch 1:1. Oba góly padli už v prvom polčase a hoci domáci viedli, hostia stihli vyrovnať.

Banka nezískala body ani proti predposledným Dubovanom a podľahla im 0:1.

Moravany aj zásluhou hetriku Mikloviča vyhrali doma nad Šípkovým 5:2. Okrem neho sa do streleckej listiny zapísali aj Juraj Jánošík a Martin Štefanec.

Vedúce trio tabuľky zaváhalo a tak po tomto kole zostávajú na čele Koplotovce o dva body pred Chtelnicou a Bojničkami.

PLETIVA 7. LIGA B – 22. KOLO:

Veselé – Bojničky 3:0 (3:0)

Góly: 19. Brucháč, 23. Konečný, 45. Jurda

VESELÉ : Ševečka - Bartovic, Konečný, Krajčo, Valíček, Rácz, Jurda, Michalčík, Brucháč, Bašovský, Klúčovský (Lesay, Konček)

BOJNIČKY: Sersen - Škoda, Tomáš Kubíček , Václavík, Špáčil, Halas, Čagánek, Mihina, Kabát, Bučko, Vokel (Farkaš, Broš, Táčovský)

Madunice – Chtelnica 1:1 (0:1)

Góly: 86. Hargaš – 10. Piešťanský

MADUNICE : Gažík - Kosa, Hargaš, Mesároš, Barkoci, Rusnáčik, Jozef Kabát, Javor, Michal Kabát, Polák, Dzuro (Rak, Jadrný)

CHTLENICA: Púdela - Melicher, Marek Bílik , Bogora, Rechtorík, Čížik, Piešťanský, Tomáška, Tomašovič, Hrčka, Zemko (Slabý, Suchán, Piačka)

Prašník – Trakovice 1:2 (1:1)

Góly: 8. Bielik – 20. Taraba, 68. Husár

PRAŠNÍK: Kulich - Rastislav Bielik, Ondrej Bielik, Žažo, Konkúš, Priebracha, Obuch, Kazík, Pašmík, Hrnčiar, Žilka (Murín, Matys)

TRAKOVICE: Kollár - Žemla, Husár, Taraba, Tolarovič, Matúš Komarňanský , Tibor Kubiš, Matej Ščasnovič, Chudý, Marek Ščasnovič, Peter Kubiš (Š. Chudý, Zelenay, Kačinec)

Ratnovce – Pečeňady 1:7 (0:3)

Góly: 70. Bílik (z pen) – 17. Mitošinka, 28., 35. a 55. Gula, 47. Kaľuha, 50. Daniška, 62. Izakovič

RATNOVCE: Burzala - Petrík, Vetrík, Pulman, Kopal, Bílik, Jančovič, Šiška, Bírešík, Geschwandtner, Paulovič (Pavlovič)

PEČEŇADY: Rybanský - Kaľuha, Samuel Izakovič , Durdy, Ondrášik, Gula, Daniška, Chudý, Mitošinka, Bulák, Karaba (Ľ. Ščasnovič, Uhlík, Zubčák)

Banka – Dubovany 0:1 (0:0)

Gól: 76. M. Lietavec

BANKA: Nitka - Babiš, Varga, Štefan Samuhel, Hulman, Šnajdar, Andrej Samuhel, Švikruha, Belan, Kopp, Seman (Klampár)

DUBOVANY: Tonkovič - Bubák, Boldiš, Ľuboš Kusý , Matúš Lietavec, Masarik, Pažík, Dovičič, Škrobák, Lesaj, Ondrej Lietavec (Beník, Hruška)

Kľačany – Koplotovce 1:1 (1:1)

Góly: 6. Mikuš – 16. Lackovič

KĽAČANY: Bôžik - Paulovič, Ďuriš, Peťko, Lamparský, Michal Köplinger, Mokrička, Richard Köplinger, Mikuš, Predeliev Alekseev, Súľovský (Urcikán)

KOPLOTOVCE: Alchus - Pokryvka, Farkaš, Tvrdý, Čulák, Kováč, Marek Tajber , Majerník, Krajčo, Lackovič, Volko

Moravany – Šípkové 5:2 (3:1)

Góly: 10., 22. a 60. Miklovič (tretí z pen), 24. J. Jánošík, 50. Štefanec -38. Balcír, 83. Žák (z pen)

MORAVANY: Lamini - Strnisko, Ivan Jánošík, Miklovič, Štefanec, Hrnčiar, Miškerník, Dechet, Juraj Jánošík, Abrahám, Polák (Števík, Hrnčiar)

ŠÍPKOVÉ: Líška - Oška, Puvák, Šalát, Peter Ilenčík, Kurinec, Daniel Koyš , Žák, Balcír, Žilka, Ivan Ilenčík (Bajcar, Držík)

voľno: Ostrov

1  Koplotovce 20 13 3 4 63 : 32 42 12
2  Chtelnica 21 12 4 5 65 : 34 40 10
3  Bojničky 21 12 4 5 58 : 34 40 7
4  Trakovice 21 12 2 7 53 : 31 38 8
5  Kľačany 21 10 6 5 45 : 34 36 0