Futbal, 7. liga B: Banka získala prvé body v sezóne, Koplotovce vyhrali v Maduniciach

Banka získala prvé body a to po výhre 3:0 nad Kľačanmi. Strelecky sa presadili Belan, Palkovič a Andrej Samuhel.

Ilustračné foto: archív trnavskyhlas.sk

Bojničky porazili Trakovice rozdielom triedy, hostia hrali od 52. minúty bez vylúčeného Mareka Ščasnoviča. Ten podľa zápisu dva razy prehnane kritizoval rozhodcu.

Veselé si body s Dubovanmi po bezgólovej remíze podelili.

Koplotovce vyhrali v Maduniciach 3:1, domáci skórovali až za stavu 0:3. Góly hostí si pripísali Martin Čulák, Marek Tajber a Martin Lackovič. Zaujímavosťou duelu bolo, že obe mužstvá viedli tréneri s priezviskom Šoka. Na domácej lavičke bol Miroslav, na hosťujúcej Stanislav.

Ostrov zdolal Pečeňady tesne 2:1,  polčasovú remízu do domácej výhry pretavil v 70. minúte Michal Jankech.

Šípkové viedlo v Prašníku po polčase už 2:0, ale zápas sa napokon skončil divokou remízou 3:3. Domáci v druhom polčase rýchlo vyrovnali na 2:2, hosťom vrátil vedenie Dominik Žilka a Ľuboš Obuch uzavrel na 3:3.

Moravany vyhrávali v Ratnovciach po polčase 2:0, ale aj v tomto stretnutí stihli domáci krátko po začiatku druhého polčasu vyrovnať.  Tri body si odviezli hostia, keď rozhodol Dechet a poistku pridal Miškerník.

PLETIVA 7. LIGA B – 26. KOLO:

Bojničky – Trakovice 3:0 (1:0)

Góly: 37. Bučko, 49. a 78. Halas

ČK: 52. Ščasnovič (Trakovice)

BOJNIČKY: Sersen - Kubiček, Škoda, Farkaš, Špáčil, Halas, Táčovský, Bučko, Vokel, Václavík, Broš

TRAKOVICE: Kollár - Matúšek, Žemla, Šimon Peter Chudý, Husár, Janovič, Tolarovič, Komarňanský , Taraba, Ščasnovič, Kubiš (Zelenay, Kubiš, Kačinec)

Veselé – Dubovany 0:0

VESELÉ : Ševečka - Konečný, Urban, Valíček, Rácz, Michalčík, Brucháč, Jurda, Krajčo, Klúčovský, Chudý (Bašovský, Lesay, Bartovic)

DUBOVANY: Tonkovič - Ondrej Lietavec, Boldiš, Ľuboš Kusý , Matúš Lietavec, Masarik, Vrbík, Dovičič, Škrobák, Lesaj, Masaryk (Pažík)

Ostrov – Pečeňady 2:1 (1:1)

Góly: 10. Kabát, 70. Jankech – 13. Mitošinka

OSTROV: Hajdín - Legiň, Pavol Kabát, Bartoš, Valo, Regina, Zsolnay, Bolješik, Jankech, Bojkovski, Peter Kabát (Toplanský, M. Svetlík, Franko)

PEČEŇADY: Rybanský - Kaľuha, Izakovič, Durdy, Gula, Mitošinka, Antal, Daniška, Martin Zubčák , Chudý, Ondrášik (Ľ. Ščasnovič)

Prašník – Šípkové 3:3 (0:2)

Góly: 47. Žažo, 50. Bielik, 71. Ľ. Obuch – 7. a 20. Žák (druhý z pen), 65. Žilka

PRAŠNÍK: Kulich - Rastislav Bielik, Obuch, Kubík, Konkuš, Kazík, Murín, Priebracha, Žažo, Ondrej Bielik, Žilka (Nykodem, Nižňanský)

ŠÍPKOVÉ: Líška - Bajcar, Kusý, Oška, Šalát, Kubík, Žák, Balcír, Daniel Koyš , Kurinec, Žilka (Držík, Hanuliak)

Madunice – Koplotovce 1:3 (0:1)

Góly: 85. Polák – 36. Čulák, 63. Tajber, 75. Lackovič

MADUNICE: Gažík - Žuffa, Polák, Michal Kabát, Javor, Rak, Hargaš, Jozef Kabát, Stankovič, Dananai, Mesároš (Kosa, Miník, Jadrný)

KOPLOTOVCE: Alchus - Pokryvka, Tvrdý, Peťovský, Farkaš, Čulák, Volko, Krajčo, Marek Tajber , Majerník, Lackovič (Kováč, Masár, Miklovič)

Banka – Kľačany 3:0 (1:0)

Góly: 26. Belan, 47. Palkovič, 62. A. Samuhel

BANKA: Halász - Babiš, Varga, Štefan Samuhel, Ladislav Šnajdar, Belan, Menyhért, Džubina, Andrej Samuhel, Stanislav Šnajdar, Palkovič (Nitka, Kopp, Seman)

KĽAČANY: Kubatka - Paulovič, Šudý, Lukáš Ďuriš , Bôžik, Lamparský, Ďuriš, Köplinger, Mokrička, Súľovský, Gula (Bôžik)