Futbal, 4. liga: Malženiciam vystrieľal body Braniša, Bolerázu Kľačo

Jaslovské Bohunice sa ujali vedenia proti Myjave hneď v prvej minúte zápasu, keď v dobrej šanci nezaváhal Halmo. Hostia mali do prestávky tri šance na vyrovnanie, no nevyužili ich.

Ilustračné foto: Ján Král

Aktívnejší boli aj po zmene strán, brankár Matejkovič si ale ďalej držal čisté konto. Domáci mohli zvýšiť vedenie v 71. minúte, keď Prvý strieľal vedľa.

Tento hráč si ale všetko vynahradil v 76. minúte, keď zakončil protiútok Jaslovských Bohuníc a upravil na konečných 2:0.

Aj Vrbové sa tešilo z víťazstva 2:0, triumf nad Holíčom mužstvu zariadil Igor Zelenay. V 53. minúte najprv úspešne zrealizoval pokutový kop a v 74. minúte pečatil svojím druhým zásahom výsledok.

Veľké Kostoľany síce viedli v Prečíne po rýchlom góle Virága už z piatej minúty, domáci ale výsledok otočili a napokon vyhrali 3:1.

Hlohovec si poradil s Trenčianskym Teplicami. Cestu za víťazstvom 3:0 odštartoval z penalty Suchánek, nasledovali ho gólovými údermi Cabadaj a Janík.

Malženiciam vystrieľal tri body s Trenčianskymi Stankovcami striedajúci Braniša. Na ihrisko prišiel za nerozhodného stavu v 73. minúte a v záverečnej šesťminútovke strelil dva góly Dynama, čím stanovil výsledok na 3:1.

V záverečných minútach strhol vedenie na svoju stranu aj Boleráz v Novej Dubnici. Domáci viedli od 12. minúty po góle Ranušu, v 64. minúte vyrovnal Lalík a tri minúty pred koncom napol sieť aj ďalší obranca Slavoja Klačo.