Futbal, 8. liga A: Slávia si podelila body s Vlčkovcami, Opoj vyprášil Bukovú

Vlčkovce síce na ihrisku trnavskej Slávie dvakrát vyhrávali, domáci ale vždy dokázali reagovať a napokon sa body delili po remíze 2:2. Ozdobou zápasu bola kombinačná akcia, po ktorej padol druhý gól hostí. Poukážkovej výmene lôpt dostal prihrávku Tibenský a bez prípravy skóroval.

Druhý gól Vlčkoviec vsietil Marek Tibenský (v červenom). Foto: Ján Král

Slovenská Nová Ves porazila Lovčice rozdielom triedy. O dva góly sa postaral Čarnogurský, skóre otváral Hustý ešte na konci prvého polčasu.

Smolenice potvrdili úlohu favorita v Dlhej a vyhrali 3:1. Domáci síce viedli po góle Izakoviča, ale Štibraný z penalty vyrovnal a Sudin dvoma zásahmi vybavil tri body.

Opoj strelil sedem gólov Bukovej. O zápase bolo rozhodnuté po polčase, keď domáci viedli už 4:0.

Opoj – Buková 7:0 (4:0)

Góly: 15. a 67. Polakovič, 25. Šípka, 36. a 65. Mrva, 45. P. Nejezchleb, 90. Mrva