Futbal, 4. liga: Malženice zdolali Šimonovany, Veľké Kostoľany remizovali v Boleráze

V Hlohovci bol cez víkend jarmok a prispeli k nemu pozitívne aj domáci futbalisti, ktorí si poradili s Vrbovým 4:2. Do polčasu dali góly Suchánek a Domasta, po zmene strán dvakrát napol sieť Kolony. Za hostí strelil dva góly Srnec, ktorý prišiel na ihrisko na druhý polčas.

Momentka zo zápasu Malženice - Šimonovany. Foto: Eleonóra Szombatová / FOTO 4F

Hodové slávnosti oslávili pozitívne aj Jaslovské Bohunice . Prečín doma zdolali presvedčivo 4:0. V závere prvého dejstva strelil dva góly Machovič, v 72. minúte pridal Doka tretí gól a v samom závere striedajúci Meško aj štvrtý. Hostia hrali od 48. minúty bez vylúčeného Gajdošíka.

Hodový zápas nevyšiel iba Bolerázu, doma s Veľkými Kostoľanmi „iba“ remizoval. Diváci gól v dueli nevideli.

Malženice si upevnili postavenie na čele tabuľky. V súboji prvého s druhým zdolali Šimonovany 2:0. Skóre otváral v 38. minúte Královič, tri body pred Dynamo poistil v 84. minúte Juhász.