Futbal, 8. liga A: Obšivan z Dolného Dubového strelil Bukovej šesť gólov

Slovenská Nová Ves viedla po góle Čarnogurského nad trnavskou Sláviou 1:0, ale v 85. minúte vyrovnal Skýpala. Body napokon ostali doma, pretože svoj druhý gól v zápase strelil v závere duelu opäť Čarnogurský.

Ilustračné foto: archív TH

V Bíňovciach sa nehralo, hostia z Dlhej nepricestovali. Duel tak budú kontumovať v prospech Bíňoviec.

Lovčice porazili Opoj nečakane vysoko 4:0. O štyri góly sa postarali až štyria strelci - Bodiš, Hochman, Ondrejíček a Belokostolský.

Zdenko Obšivan si schuti zastrieľal proti Bukovej, za polčas stihol súperovi streliť šesť gólov. Celkovo vyhrali domáci 7:1.

Vlčkovce viedli po polhodine hry nad Smolenicami 2:0, góly v 28. a 29. minúte strelili Matula a Tibenský. Pred uplynutím hodiny hry znížil Kollarovič a v 83. minúte vyrovnal na 2:2 Sudin.

8. LIGA A –10. KOLO:

Slovenská Nová Ves – Slávia Trnava 2:1 (0:0)

Góly: 51. a 89. Čarnogurský – 85. Skýpala

Bíňovce – Dlhá – nehralo sa, hostia nepricestovali

Lovčice – Opoj 4:0 (2:0)

Góly: 25. Bodiš, 28. Hochman, 53. Ondrejíček, 86. Belokostolský

Dolné Dubové – Buková 7:1 (6:0)

Góly: 1., 8., 17., 30., 33. a 40. Obšivan (štvrtý a šiesty z pen), 59. Gottwald – 63. Vittek

Vlčkovce – Smolenice 2:2 (2:0)

Góly: 28. Matula, 29. Tibenský – 59. Kollarovič, 83. Sudin

1   Slovenská Nová Ves 10 7 1 2 26:14 22
2   Opoj 10 7 0 3 37:18 21
3   Smolenice 10 5 3 2 31:25 18
4   Bíňovce 8 5 1 2 33:18 16
5   Vlčkovce 10 4 2 4 23:24 14
6   Buková 10 4 1 5 22:41 13