Futbal, 8. liga A: Smolenice vyhrali v Dolnom Dubovom, Bíňovce porazili Opoj

Slovenská Nová Ves vedie tabuľku o tri body potom čo vyhrala na ihrisku Vlčkoviec 2:1. Góly hostí dali Čarnogurský a Hustý.

Futbalisti Slovenskej Novej Vsi chcú bojovať o postup. Ilustračné foto: Ján Král

Smolenice vyhrali v Dolnom Dubovom 2:1. Domáci síce viedli po góle Obšivana, ale Sudin vyrovnal po polhodine hry a Štibraný v 83. minúte rozhodol.

Buková doma zdolala Lovčice 2:1. Všetky góly padli až v druhom polčase, dvojgólové vedenie domácich iba kozmeticky upravil hosťujúci Bodiš.

Bíňovce obrali o všetky body domáci Opoj, stačil im na to jediný gól v podaní Petroviča.

Súboj zo suterénu tabuľky víťaza nemal. Dlhá si s trnavskou Sláviou body po remíze 0:0 podelila.