Trnavskí hokejisti začali sériu zápasov na klziskách súperov smolnou prehrou v Dubnici

Gladiátorov čakajú ešte tri zápasy na súperových klziskách v rade.

Ilustračné foto: dh

Trnavskí hokejisti začali na dubnickom zimnom štadióne výborne a po desiatom sezónnom zápasu Filipa Mravu vyhrali prvú tretinu 1:0.

Podobne sa im darilo aj v druhej časti hry, keď Dávid Schmidt využil presilovú hru a štrnástym gólom v ročníku poslal hostí do vedenia o dva góly.

Prvé dve tretiny nenašli domáci hráči na Brucháča v bráne Trnavy recept, v tretej tretine im však za chrbát súperovho gólmana padli hneď tri puky  a razom bol stav zápasu v ich prospech. Najprv Kanaet znížil a dokonalý obrat vybavil dvomi gólmi Kluka.

Trnavčanov čaká v januári séria štyroch zápasov na súperových klziskách, úvodný zápas im napriek dvojgólovému vedeniu nevyšiel podľa predstáv a prehrali 2:3.

V stredu 17. januára hrajú trnavskí hokejisti vonku proti rezerve Nových Zámkov, o dva dni neskôr v Prešove a sériu vonkajších zápasov zakončia 24. januára v Michalovciach.