Spartak si proti Opave napravil chuť, druhý zápas vyhral

Spartak Trnava zvíťazil v druhom prípravnom stretnutí nad Opavou 3:2. Na druhý sobotný duel hraný v Senci nastúpili andeli v úplne inom zložení ako na predošlý, v ktorom podľahli súperovi spoza rieky Moravy 3:5.

Erik Jirka. Archívne foto: Lukáš Grinaj

Trnava sa ujala vedenia v 17. minúte, po Eghovej prihrávke otvoril zblízka skóre Jirka. V 40. minúte Reynaldo poslal do šprintu Jirku a ten svoj nájazd pretavil do druhého gólu v zápase.

Opava sa ale rýchlo vrátila do zápasu, už o minútu prešla lopta až ku Kuzmanovičovi, ktorý nedal brankárovi Urminskému šancu – 2:1.

Hosťom sa podarilo po zmene strán vyrovnať Čelůstkom, ale v 77. minúte sa Egho uvoľnil cez Helebranda a hoci mu branár Vlasák prvé zakončenie zblokoval, odrazenú loptu dopravil trnavský útočník do bránky.