Spartak v príprave prehral s Hradcom Králové

Futbalisti trnavského Spartaka podľahli v príprave Hradcu Králové. S účastníkom druhej českej ligy prehrali 2:3.

Momentka zo zápasu. Foto: Lukáš Grinaj

Andeli sa ujali vedenia, keď Pehlivan v 13. minúte dorazil Vlaskov priamy kop, potom ako loptu zle vyrazil brankár Hradca Králové.

Hostia však do polhodiny hry stačili výsledok otočiť vo svoj prospech. Najprv vyrovnal Martan a o čosi neskôr trafil do siete z rohu pokutového územia Schwarz.

Navyše, ihrisko musel pre zranenie opustiť Tóth, ktorého na stopérskom poste nahradil Hladík.

V 56. minúte zahrali hostia v šestnástke rukou, nariadenú penaltu si postavil Godál a bolo 2:2. Posledné slovo však mali opäť českí futbalisti, keď Pázler z priameho kopu prekonal Vantrubu.

Ďalší prípravný duel odohrajú andeli v stredu 7. februára, v rámci sústredenia v Lipóte nastúpia proti Zalaegerszegu.

Spartak Trnava - Hradec Králové 2:3 (1:2)

Góly: 13. Pehlivan, 56. Godál (pen) - 27. Martan, 29. Schwarz, 62. Pázler

SPARTAK: M. Vantruba - Kadlec (66. Čeredničenko), Tóth (27. Hladík), Godál, Čonka (46. Janso)- Greššák (66. Oravec), Pehlivan (77. Bogdanovski) - Jirka (46. Brigant), Vlasko (46. Pekár), Ofosu (66. Lovás) - Egho (66. Yilmaz). Tréner: N. El Maestro