Futbal, 4. liga: Malženice suverénne vyhrali v Jaslovských Bohuniciach, Boleráz vezie bod

Začala sa jarná časť štvrtej ligy, bude už bez Trenčianskych Teplíc, ktoré sa zo súťaže odhlásili. Ich výsledky anulovali.

Z tejto šance Jakuba Krajčoviča gól nebol, lopta letela tesne nad. Po zmene strán si ale všetko vynahradil. Foto: Ján Král

Malženice vstúpili do jarnej časti víťazstvom na pôde Jaslovských Bohuníc. Líder štvrtej ligy severozápad vyhral v susedskom derby na pôde rivala jednoznačne 4:0.

V zápase mali od úvodu na vrch hostia. Už vo 4. minúte napriahol z hranice šestnástky Rehák a nedal šancu Matejkovičovi.

Malženice sa ďalej tlačili dopredu, v 32. minúte Orolín pridal druhý gól Dynama. Po zmene strán pridal Jakub Krajčovič tretí presný zásah a krátko pred koncom stanovil konečný výsledok svojim druhým gólom Orolín.

Boleráz vezie z Častkoviec bod za remízu 0:0.

Rovnakým výsledkom sa skončil aj zápas Hlohovec - Domaniža.