WebHouse práca

Streda 26. 4., meniny má Jaroslava, zajtra Jaroslav.Význam mien.

Myjava pred zápasom v Jaslovských Bohuniciach ťahala dlhú šnúru bez inkasovaného gólu, v 45. minúte ale domáci Kunovský po prihrávke z pravej strany napol sieť a ukončil tak po 579 minútach Solničkovu nepriestreľnosť. Hosťom sa podarilo vyrovnať v 68. minúte, z priameho kopu trafil do siete Horeš. V závere už sa výraznejšia šanca nezrodila a tak zostal v platnosti stav 1:1. >> celý článok

Futbal, 2. liga: Malé derby pre Spartak, proti Slovanu úradoval Čeredničenko

Mladý Ukrajinec strelil rezerve Slovana oba góly v zápase. celý článok

Ovocinári z Veselého zapálili tisíce sviec, snažia sa zachrániť úrodu pred mrazmi

Ovocinári z Veselého zapálili tisíce sviec, snažia sa zachrániť úrodu pred mrazmi

V Plantexe Veselé horeli v noci sviece na ploche približne 125 hektárov, ovocinári nechceli prísť o úrodu... celý článok

Halilovičovi v Spartaku končí zmluva, k rokovaniam o novej zatiaľ neprišlo

Halilovičovi v Spartaku končí zmluva, k rokovaniam o novej zatiaľ neprišlo

Futbalisti trnavského Spartaka po zápase s Prešovom zožali od publika potlesk. Diváci odmenili mužstvo nielen za... celý článok

Spartak si proti Prešovu schuti zastrieľal, východniarom dal štyri góly

Futbalisti trnavského Spartaka sa po gólových suchotách konečne rozstrieľali. V prvom tohtoročnom stretnutí... celý článok

Futbal, 2. liga: Juniorka Spartaka vysoko vyhrala v Banskej Bystrici

Futbal, 2. liga: Juniorka Spartaka vysoko vyhrala v Banskej Bystrici

Futbalisti druholigovej juniorky Spartaka vyhrali v západnej skupine o záchranu v súťaži v Banskej... celý článok

Improvizačné divadlo 3T sa v závere apríla vráti do Trnavy

Improvizačné divadlo 3T sa v závere apríla vráti do Trnavy

Populárna trojica zabávačov sa znova predstaví v kine Hviezda. celý článok

V Bohunicách pri kaštieli vystúpia Gladiátor, Katka Knechtová aj Hudba z Marsu

V Bohunicách pri kaštieli vystúpia Gladiátor, Katka Knechtová aj Hudba z Marsu

V Jaslovských Bohuniciach bude hudobne opäť pestrý štart leta. celý článok

Do Trnavy prídu české a slovenské futbalové hviezdy, turnajom si spomenú na spoločnú ligu

Do Trnavy prídu české a slovenské futbalové hviezdy, turnajom si spomenú na spoločnú ligu

Trnavský Spartak síce pre slabú zakorenenosť nového trávnika v City Arene odohrá ešte najbližší ligový duel so... celý článok

Festival Lovely Experience bude na Trojičnom námestí, ponúkne aj Silent Disco

Lovely Experience priniesol minulý rok multimediálnu show do trnavskej Synagógy a postavil všetko hore hlavou. Tento rok... celý článok

V trnavskom Music a Cafe budú koncertovať aj Aneta Langerová či Robo Opatovský

V trnavskom Music a Cafe budú koncertovať aj Aneta Langerová či Robo Opatovský

Trnavská hudobná kaviareň Music a Cafe zverejnila program koncertov na apríl. Podnik v City Arene opäť predstaví... celý článok

Futbal, 6. liga: Zeleneč strelil Borovciam desať gólov, Červeník vybuchol v Brestovanoch

Futbal, 6. liga: Zeleneč strelil Borovciam desať gólov, Červeník vybuchol v Brestovanoch

Zeleneč deklasoval Borovce 10:1! Mužom zápasu bol Miroslav Bánovec, ktorý napol sieť súpera šesťkrát a dorovnal... celý článok

Futbal, 4. liga: Boleráz vyhral po Bagiho hetriku, Malženice spasil Yesbergenov

Bývalý ligista a momentálne stredopoliar Bolerázu Tomáš Bagi je v dobrej forme, dokázal to aj v súboji... celý článok

Spartak opäť neskóroval, v Ružomberku prehral po jedinom góle

Spartak opäť neskóroval, v Ružomberku prehral po jedinom góle

Spartakovci pokračujú v jarnej streleckej mizérii. V Ružomberku prehrali 0:1. V šiestich jarných dueloch... celý článok