Spartak uhral v Ružomberku bezgólovú remízu

ŠPORT - Futbal - Spartak | 15.3.2011, 17.22, Ján Král

Spartak si vezie bod z Liptova. V 22. kole remizovali andeli na pôde Ružomberka 0:0.Trnavčanov v prvom polčase podržal dobrými zákrokmi brankár Martin Raška. Potlesk v solídne zaplnenom sektore hostí vyvolal priamy kop Tomačeka, ktorý musel domáci gólman boxovať.

Na ťažkom teréne sa nehral pohľadný futbal, viac z hry mali domáci, červeno-čierni sa sústredili na defenzívu. Podobné tvrdenie platilo aj po prestávke. Liptáci sa snažili strhnúť výsledok na svoju stranu, trnavské hradby však odolali .

Ružomberok – Spartak Trnava 0:0
ŽK: Kostelný, Jurč, J. Maslo - Ľ. Hanzel

rozhodoval: Chmura, 1531 divákov

SPARTAK: Raška – P. Čarnota, Kaprálik, Gross, Ľ. Hanzel – Bicák (81. Kováč), Kaščák, Procházka, Coimbra, Machovec – Tomaček (89. Bernáth)