Spartak podľahol Slovanu, o finalistovi bolo rozhodnuté za tridsaťštyri minút

ŠPORT - Futbal - Spartak | 19.4.2011, 20.59, Ján Král

Spartak zostal pred bránami finále. V odvete semifinále slovenského pohára prehral so Slovanom Bratislava 2:3. Belasí o všetkom rozhodli do 34. minúty, keď úplne rozobrali trnavskú defenzívu. Potom zatiahli ručnú brzdu a zápas dotiahli do víťazného konca, hoci Tomaček v druhom polčase ešte výsledok dvoma gólmi korigoval.

Spartak Trnava - ŠK Slovan Bratislava 2:3 (0:3)
prvý zápas: 2:2, do finále postúpil Slovan
Góly: 68. a 90. Tomaček - 13. Grendel, 26. Guédé, 34. Dobrotka
ŽK: Procházka, Tomaček, Diallo - F. Kiss, Dobrotka
rozhodoval: Samotný, 2586 divákov

SPARTAK: Raška - J. Čarnota, Diallo, Gross, Ľ. Hanzel (58. Ciprys) - J. Petráš, Procházka (73. L. Kováč), Banovič (34. Wellington), Kaščák, Kone - Tomaček

SLOVAN: Putnocký - Bagayoko, Dobrotka, Kolčák, Pauschek - Žofčák, F. Kiss, Grendel (71. Obžera) - Guédé (55. Božič) - Šebo, Á. Szarka (75. Milinkovič)