Štvrtok 20. 6., meniny má Valéria, zajtra Alojz.Význam mien.

Futbal, 6. liga: Horná Krupá vyškolila Dolnú, Brestovany vyhrali v Šulekove

Vydané 5.6.2016 o 21.16, autor Ján Král

Krupské derby skončilo nečakane jednoznačne. Líder súťaže z Hornej Krupej deklasoval susednú Dolnú Krupú 7:0. Rozhodnuté bolo už po polčase, krátko po ňom skompletizoval Gašparík svoj hetrik. Dva góly v stretnutí zaznamenal Šiška, po jednom pridali Strečanský a Heteš.

Futbal, 6. liga: Horná Krupá vyškolila Dolnú, Brestovany vyhrali v Šulekove

Zavarčan Matej Chlebík (v červenom pri lopte) strieľa svoj tretí gól v zápase so Siladicami. Foto: Ján Král

V Zavare videli diváci krásne góly. Najprv ukážkovo trafil z priameho kopu Siladičan Laurinec, do prestávky ale najlepší strelec súťaže Chlebík dvoma gólmi skóre otočil. Krátko po obrátke vnikol do súperovej šestnástky Mesároš a vyrovnal.

Rovnaký hráč v 67. minúte poslal Siladice znova do vedenia. Hostia sa potom sústredili na defenzívu, vyrážali však do nebezpečných brejkov, svoje kvality musel ukázať aj brankár Zavara Púchly.

Snahu domácich o vyrovnanie korunoval v záverečných momentoch hry Chlebík, ktorý svojím 33. gólom v sezóne uzavrel svoj hetrik.

---

Leopoldov nezvládol zápas v Zelenči, kde sa z víťazstva 4:1 tešili domáci. Dvoma gólmi zamotal hlavu Leopoldovčanom Gerši, po jednom pridali Bánovec a Daniš. Výsledok iba z penalty korigoval Bachňák.

---

Šulekovo po Cíferi prehralo aj s ďalším družstvom bojujúcim o záchranu v súťaži. Brestovanom podľahlo vysoko 0:4, keď hostia gólovo udierali hlavne z brejkov.

---

Cífer zdolal Veľké Orvište presvedčivo 5:1 a posunul sa bližšie k záchrane. Ak bude vypadávať iba jeden tím, majú už zotrvanie v lige v suchu.

---

Istotu záchrany už majú Dvorníky. V tabuľke dokonca o skóre predbehli Šulekovo. Podarilo sa im to vďaka triumfu 5:1 nad Borovcami.

---

Čierneho Petra zatiaľ držia v rukách futbalisti Hrnčiaroviec nad Parnou, ktorí remizovali v Majcichove 0:0. V poslednom kole musia vyhrať a zároveň dúfať, že Brestovany neuspejú.

---

V dueli Dechtíc s Červeníkom to vyzeralo 37 minút na jednoznačnú záležitosť domácich, ktorí viedli už trojgólovým rozdielom. Potom ale videl červenú kartu domáci brankár Marcel Kúdela a hostia to využili. Do brány išiel hráč z poľa Pavol Kalaš a inkasoval trikrát.

Prvý gól Červeníka strelil z penalty Babic, rovnaký hráč pridal v druhom polčase ešte jeden gól a v samom závere vyrovnal na konečných 3:3 Marcel Bachratý.

6. LIGA - 29. KOLO:

Šulekovo – Brestovany 0:4 (0:2)

Góly: 7. Ondriš, 28. a 52. Oláh, 67. Novanský

ŠULEKOVO: L. Žemla – Šoka, Vachan, Daniš, P. Nemec, Ľ. Nemec, Miklovič, Čief, Cibulka, T. Nemec, D. Šery (Gažovič, P. Tvrdý, Mašeja)

BRESTOVANY: M. Krajčovič – Císar, Zlatohlávek, Novanský, Klačo, Tandlmayer, Oláh, Jánoš, M. Dorčiak, Ondriš, Buška (Šiška, Križan, Sládeček)

Cífer – Veľké Orvište 5:1 (4:1)

Góly: 3. Tim. Tibenský, 13. Rusnák, 15. Mrva, 26. Gross, 68. Slabý – 40. Gajarský

CÍFER: Páleník – Rusnák, Gross, Fulier, Kupkovič, Kročka, Tim. Tibenský, Mrva, Slabý, Šarmír, Orlický (Červenka, Domorák)

VEĽ. ORVIŠTE: Budka – Tanáč, Bucko, Hábek, Luboš Bartošek, J. Vavrinec, Šároši, Zsolnay, Gajarský, Nagy, R. Vavrinec (Belica)

Dvorníky – Borovce 5:1 (2:0)

Góly: 7. Mikulek, 10. a 87. Magula, 64. Mikulek, 65. vlastný – 90. Dubovský

DVORNÍKY: Nemeček – Knížat, D. Farkaš, Majerník, T. Farkaš, Modrovič, Mikulek, Kubiček, Táčovský, P. Horváth, Magula (Kubišta, Baša, Čejtej)

BOROVCE: Valo – Štefanka, Jankech, Balcír, Dubovský, Moravčík, Péči, Koprna, Jankech, Kapičák, Macháč

Majcichov – Hrnčiarovce nad Parnou 0:0

MAJCICHOV: D. Miškovič – Rakický, Scheip, Holka, Gergely, Marek, Krivosudský, Novota, Valovič, Tokoš, Židek

HRNČIAROVCE: Kuzma – Zaoral, Kralovič, Kvetan, Fodor, Kollár, Sedlický, Jedinák, Kurinec, Valko, Turanský (Šurina, Vozár)

Dechtice – Červeník 3:3 (3:1)

Góly: 5. Kunka, 21. Sliva (pen), 24. Cmero – 39. a 68. Babic (prvý z pen), 89. M. Bachratý

ČK: 37. M. Kúdela (Dechtice)

DECHTICE: M. Kúdela – M. Maška, D. Kúdela, Kalaš, Sliva, Drgoň, Kunka, Krivánek, D. Hlavatovič, Cmero, Jurkas (Ružička, Tomáška, Kolesik)

ČERVENÍK: Vinci – Kopúnek, Pasichniuk, Kartashov, Vančo, Kissimonyi, Boháčik, Korolkov, Králič, M. Bachratý, Babic (Mihálik)

Horná Krupá – Dolná Krupá 7:0 (3:0)

Góly: 14. a 69. Šiška, 32., 45. a 49. Gašparík, 72. Strečanský, 74. Heteš

HOR. KRUPÁ: Horný – Ryšavý, Zázik, Nižňan, Mikláš, Krchnár, Strečanský, Holič, Heteš, Gašparík, Šiška (J. Boledovič, Nemček, Kobetič)

DOL. KRUPÁ: Olšovský - R. Bohunický, Mat. Bachratý, Hrubý, Skýpala, Gažo, Fíba, Jakáb, L. Boledovič, Taranda, P. Bohunický (Bartoš)

Zavar – Siladice 3:3 (2:1)

Góly: 5., 16. a 90. Chlebík – 3. Laurinec, 47. a 67. Mesároš

ZAVAR: Púchly – Bachratý, Kardoš, Táčovský, Jur. Vyskoč, Mat. Psota, M. Krajčovič, Kovačič, Jak. Vyskoč, Zošák, Chlebík (Beňo, Baroš, Chnápko)

SILADICE: Spál – Kupec, Beránek, I. Fančo, B. Fančo, O. Sekereš, Ľ. Rau, A. Horváth, Mesároš, Kinči, Laurinec (Varga, Ľ. Lančarič)

Zeleneč – Leopoldov 4:1 (3:0)

Góly: 4. a 54. Gerši, 10. Bánovec, 38. J. Daniš – 64. Bachňák (pen)

ZELENEČ: Gottstein – Bartovič, Boledovič, Klandúch, Pápay, Pavelek, Gerši, J. Daniš, Nemček, Bánovec, Bilčík (Ondrejička, Tibenský, Čapla)

LEOPOLDOV: Janíček – M. Žemla, Kavuliak, Bachňák, Gatci, Krajinčák, Piovarči, Ajpek, Pobjecký, L. Tvrdý, Krajčovič (Endrle, Holan, Nosál)

Zomrela futbalová legenda Spartaka Anton Hrušecký

Futbalová Trnava smúti. Zomrela legenda z prvej majstrovskej éry Spartaka. V utorok 18. júna naposledy vydýchol... celý článok

Spartak angažoval Tešiju zo Senice, Depetris odchádza do Trenčína

Spartak Trnava má ďalšie zmeny v kádri A-mužstva. Do Trenčína odchádza útočník David Depetris (30), naopak,... celý článok

Jazierce Fiat Doblo El Gauco Fiat Tanex Autoumývareň Industry Fabrička Countryfest Bohunice 2019 Čistiareň Trnava Gašparík 2018 Marell Bábence Grinaj Remax

Spartak v príprave zdolal Komárno, rozhodli góly Tavaresa

Spartak v príprave zdolal Komárno, rozhodli góly Tavaresa

Futbalisti trnavského Spartaka zvíťazili v druhom prípravnom zápase nad Komárnom 2:0. O oba góly sa postaral... pozrieť video