Utorok 22. 10., meniny má Sergej, zajtra Alojzia.Význam mien.

Futbal, 7. liga A: Košolná v derby zdolala Suchú, Bučany v dobrom zápase porazili Pavlice

Vydané 11.9.2016 o 19.20, prispievatelia

Košolná zvíťazila na hody v derby stretnutí nad Suchou nad Parnou 1:0. Vyrovnaný zápas o jednom góle rozhodla v 74. minúte umiestnená strela Martina Voleka k tyči zhruba z dvadsať metrov, keď zavŕšil rýchly brejk domácich po nevydarenej štandardke hostí.

Futbal, 7. liga A: Košolná v derby zdolala Suchú, Bučany v dobrom zápase porazili Pavlice

Strelec víťazného gólu Košolnej Martin Volek (v bielom) v obkolesení hráč Suchej nad Parnou. Foto: Ján Král

Dolné Orešany viedli v Boleráze už 2:0, ale zápas do víťazného konca nedotiahli. Nepomohlo im ani dvojnásobné vylúčenie v drese domácich. Napokon sa duel skončil 4:4.

---

Hrnčiarovce nestačili na rezervu Jaslovských Bohuníc a gólom z 83. minúty prehrali na súperovej pôde 0:1.

---

Nováčik zo Špačiniec nedal šancu Ružindolu a vyhral 5:0. Pod skóre sa podpísalo päť rôznych strelcov.

---

V Bučanoch sa od začiatku hral otvorený výborný futbal, aj napriek veľmi vysokej teplote. Domáci mali v zápase viac šancí, koncovka však bola problémom.

Hostia hrali koncentrovane, šancu si vypracoval po centri z pravej strany Polednák, ale jeho hlavičku Jamrich bravúrne zneškodnil. Domáci mali príležitosti hlavne z pravej strany, kde bol aktívny Sokolovič, ktorý trafil brvno. Tyčku domáci nastrelili po strele Bunčeka.

V druhom polčase pokračoval veľmi dobrý futbal. Domáci mali viac z hry naďalej, gól visel na vlásku. Zasluženého gólu sa domáci dočkali v 69.minúte, keď skvelú prihrávku Bunčeka zúročil na víťazný gól Sokolovič.

K úrovni zápasu prispela podľa vyjadrenia domácich funkcionárov aj rozhodcovská dvojica na čele s hlavným arbitrom Ondrigom.

---

Biely Kostol vyhral v Trstíne jednoznačne 4:0, aj keď góly začali padať až po polčase. Za hostí sa trafili striedajúci hráči Houdek a Sládeček. Okrem nich to tam padlo aj Lukášovi Jurinovi a Marianovi Samákovi. Biely Kostol vedie tabuľku bez straty bodu a po šiestich kolách má na Kátlovce šesťbodový náskok.

---

Spomínané Kátlovce vyhrali doma nad Náháčom 2:0. Gólovo sa darilo Danielovi Slivovi a Petrovi Uváčkovi.

---

Dobrá Voda vyhrala nad Bohdanovcami presvedčivo 4:1, hetrikom to zariadil Marek Hasala.

SWAN 7. LIGA A – 6. KOLO:

Boleráz B – Dolné Orešany 4:4 (2:3)

Góly: 19. Neštický (z pen), 33. Martin Daniš, 70. Marek Daniš, 77. Šmidovič – 5. a 20. Šimonovič, 10. Zajíc, 46. Szabó

ČK: 10. Červenka, 60. Vavro (obaja Boleráz)

BOLERÁZ B: Vaško - Gergel, Prochádzka, Marek Daniš, Puschenreiter, Ostradický, Neštický, Martin Daniš, Vavro, Červenka, Kurinec (Vahalík, Kormúth, Šmidovič)

D. OREŠANY: Hudek - Blažo, Kulíšek, Hajdúh, Zajíc, Novák, Kamenický, Tóth, Šaštinský, Šimonovič, Szabó (Ščasný, Kollár, Banár)

Jaslovské Bohunice B – Hrnčiarovce 1:0 (0:0)

Gól: 83. Galovič

J. BOHUNICE B: Orichel - Sládeček, Remenár, Sokolovič, Galovič, Hrčka, Vavruš, Matovič, Buchanec, Demovič, Prvý

HRNČIAROVCE: Sit - Vozár, Zaoral, Hlavata, Jedinák, Hlinka, Babušík, Púchly, Serbák, Sedlický, Kralovič (Banič)

Košolná – Suchá 1:0 (0:0)

Gól: 74. Volek

KOŠOLNÁ : Chudják - Kosnáč, Nádašský, Greguš, Holekši, Konečný, Volek, Homoľa, Karas, Čavara, Hrušovský (Janiš, Šajdík, M. Nejezchleb)

SUCHÁ: Sloboda - Banovič, Pospíšil, Slovák, Herega, Kandera, Hujsi, Kocian, Januš, Izakovič, Šišmič (Rybařík, Brešťanský)