Futbal, 7. liga B: Jesenným majstrom sú Koplotovce, o skóre predstihli Kľačany

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 13.11.2016, 16.54, prispievatelia

Kľačany porazili Veselé 2:0, oba góly padli v prvom polčase. Skóre otvoril Vladimír Ďuriš a poisťovací gól pridal Pavol Veľký v 23. minúte.

Futbal, 7. liga B: Jesenným majstrom sú Koplotovce, o skóre predstihli Kľačany

Madunice vyhrali v Banke. Archívne foto: Ján Král

Kľačany sa tak katapultovali na druhú priečku tabuľky, pretože Bojničky zdolali Šípkové. Nad súperom viedli 2:0, ale hostia po pokutovom kope Tomáša Balcíra a góle Andreja Kolníka vyrovnali na 2:2. V 89. minúte rozhodol o troch bodoch pre domácich svojim druhým gólom v zápase Tomáš Kubíček.

Koplotovce vyhrali nad Chtelnicou 2:1 a stali sa o skóre pred Kľačanmi jesenným majstrom súťaže. Výhru v zápase zariadil dvomi gólmi Martin Lackovič.

Trakovice remizovali v Dubovanoch 1:1, bod pre hostí zachraňoval v úplnom závere Matúš Janovič.

Madunice porazili Banku na jej pôde 2:0, čo znamená, že domáci tak ostávajú po jesennej časti bez jediného bodu.

Ratnovce a Prašník si body delili po remíze 3:3. Hostia viedli 1:0, ale domáci stihli do polčasu tromi gólmi otočiť vývoj skóre. Prašník sa však nevzdal, ešte dvakrát udrel a v bláznivom zápase tak vybojoval bod.

Remíza sa zrodila aj v stretnutí Moravian proti Ostrovu. Opäť sa stalo, že tím ktorý, najprv viedol 1:0, musel napokon zachraňovať aspoň bod. Pre Ostrov ho vybavil v 84. minúte striedajúci Gajdoš.