Futbal, 7. liga A: Kátlovce strelili Dobrej Vode jedenásť gólov, Špačince v Trstíne dvanásť

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 13.11.2016, 18.17, Ján Král

Biely Kostol v záverečnom jesennom kole SWAN 7. ligy A remizoval na pôde Košolnej 1:1 a keďže druhé Špačince vyhrali, na čele tabuľky bude napokon zimovať „iba“ so štvorbodovým náskokom. Košolná sa ujala vedenia zásluhou Petra Nejezchleba v závere prvého polčasu, v 75. minúte vyrovnal hrajúci tréner favorita Peter Sládeček.

Futbal, 7. liga A: Kátlovce strelili Dobrej Vode jedenásť gólov, Špačince v Trstíne dvanásť

Momentka zo zápasu Hrnčiarovce - Bohdanovce. Foto: Ján Král

Hrnčiarovce sa síce proti Bohdanovciam ujali vedenia po rohovom kope gólom Hlinku, ešte do prestávky ale vyrovnal Nádaský a po hodine hry priklonili misky váh na stranu hostí z priameho kopu nádhernou strelou Schmidt. Ďalší gól pridal Hrebíček a víťaznú poistku Heriban. V závere už iba korigoval Vozár na 2:4.

V Dolných Orešanoch videli fanúšikovia divokú gólovú prestrelku, po štvrťhodine hry viedli domáci nad Pavlicami 2:0, v 51. minúte bolo už ale 2:3. V 65. minúte však Kulíšek svojím druhým gólom v stretnutí vyrovnal a v 74. Szabó zabezpečil Dolnoorešancom tri body a víťazstvo 4:3.

V dueli Suchej nad Parnou a Bučian gól diváci v uzimenom veternom počasí nevideli.

Naopak, Kátlovce nasúkali Dobrej Vode až jedenásť gólov, hetrikom sa zaskvel striedajúci Michal Beňo, da góly dali Marek Hlavatovič a Peter Šimončič, po jednom pridali Daniel Sliva, Vyhlidal a Krchnár. Piaty gól si strelili hostia sami.

Ešte väčšiu demontáž súpera predviedli Špačince, Trstín na jeho pôde deklasovali 12:1! Piatimi gólmi zažiaril strelec Peter Hornák, dvoma Tomáš Mrva a Tomáš Sedlák, po jednom pridali Kubiš, Hrebenár a Dušan Chudý. Za domácich iba kozmeticky korigoval skóre Javorek.

Naháč síce po polčase vyhrával nad béčkom Jaslovských Bohuníc 2:1, napokon ale utrpel vysokú prehru 2:6. Svoj hetrik dovŕšil v 75. minúte Michal Halmo, v poslednej jedenásťminútovke napol trikrát sieť domácich aj Ľuboš Hrčka.

SWAN 7. LIGA A – 15. KOLO:

Košolná – Biely Kostol 1:1 (1:0)

Góly: 39. Peter Nejezchleb – 75. P. Sládeček

KOŠOLNÁ: M. Chudják – Zachar, Greguš, Holekši, Konečný, Volek, Ševčík, Nádašský, Čavara, Pet. Nejezchleb, Šajdík (M. Nejezchleb, R. Bobok)

BIELY KOSTOL: Svitek – Kobza, Ľ. Adámek, Čmehýl, A. Adámek, Houdek, Hoblík, L. Jurina, Samák, Nagy, P. Sládeček

Naháč – Jaslovské Bohunice B 2:6 (2:1)

Góly: 33. Šarabok, 36. Marcel Sersen – 7., 63. a 75. M. Halmo, 79., 84. a 88. Ľ. Hrčka

NAHÁČ: Sollár – M. Zemko, Čapkovič, Habala, Hodulík, Kralič, D. Lopatka, Šarabok, Čavara, Martin Sersen, Marcel Sersen (I. Lopatka, P. Boledovič)

JASL. BOHUNICE: Orichel – Remenár, Sekera, Padyšák, Antal, Sokolovič, Vavruš, M. Gajarský, Sládeček, Halmo, Ľ. Hrčka

Trstín – Špačince 1:12 (0:4)

Góly: 66. Javorek – 20., 36., 46., 65. a 76. Hornák, 25. a 53. Mrva, 31. Kubiš, 55. a 70. Sedlák, 60. Hrebenár, 74. D. Chudý

TRSTÍN: S. Šuran – Zuzčák, L. Štibraný, Taranda, Pav. Štibraný, Fedor, Javorek, Krempaský, Vajsábel, Klokner, Ormandy

ŠPAČINCE: Píš – Klačo, Jánoš, J. Izakovič, Kubiš, D. Chudý, J. Chudý, Sedlák, Hornák, Mrva (Hrebenár, Somorovský, L. Dobrovodský)

Kátlovce – Dobrá Voda 11:0 (5:0)

Góly: 6. a 50. M. Hlavatovič, 25. a 50. Šimončič, 34. D. Sliva, 36. Vyhlidal, 73., 85. a 88. M. Beňo

KÁTLOVCE: Jurkas – Krchnár, D. Sliva, Vyhlidal, M. Sliva, Hupka, R. Hlavatovič, M. Hlavatovič, Gajarský, P. Uváček, Šimončič (M. Beňo, Pavlík, J. Beňo)

DOB. VODA: Krížik – Dubrava, Ondruška, Paldan, Hrašna, Prvý, Pet. Klčo, Chmela, Hamrla, Suchán, Zemko (Šajbidor)

Hrnčiarovce – Bohdanovce 2:4 (1:1)

Góly: 37. Hlinka, 90. Vozár – 42. Nádaský, 60. Schmidt, 69. Hrebíček, 72. Heriban

HRNČIAROVCE: Sit – Serbák, Hlinka, Kankara, Zaoral, Vozár, Sedlický, Banič, Kralovič, Kurinec, Jedinák (Šurina, Vozár, Púchly)

BOHDANOVCE: Kopúnek – Sanny, Cyprich, Palšovič, Schmidt, Novosedlík, Habala, Nádaský, Vyskoč, Hrebíček, Heriban

Dolné Orešany – Pavlice 4:3 (2:2)

Góly: 11. Ščasný, 15. a 65. Kulíšek, 74. Szabó – 30. a 34. Polednák, 51. L. Dubovský

DOL. OREŠANY: R. Kollár – Dan. Tománek, Rábara, Ščasný, Zajíc, M. Novák, Šaštinský, Tóth, Szabó, Kulíšek, T. Kollár

PAVLICE: Gál – M. Kollár, Dunda, L. Kubík, Kanis, Križan, Bočko, L. Dubovský, M. Kubík, Poništiak, Polednák (Ivančík, Štora)

Suchá nad Parnou – Bučany 0:0

SUCHÁ: Sloboda – Šišmič, Banovič, Pospíšil, Slovák, Herega, Tibenský, Bílik, Brestovanský, Macko, Matúšek (P. Valovič)

BUČANY: Jamrich – P. Vančo, Bindics, Fančovič, K. Bunček, Belák, Loti, Kosnáč, Ryšavý, Sokolovič, Rafi