Futsalisti Spartaka vysoko vyhrali v Prievidzi, sezónou kráčajú bez straty bodu

ŠPORT - Futsal | 20.11.2016, 14.05, Ján Král

Futsalisti Spartaka pokračujú vo víťaznom ťažení. V treťom kole druhej ligy vyhrali na pôde Prievidze vysoko 8:2.

Futsalisti Spartaka vysoko vyhrali v Prievidzi, sezónou kráčajú bez straty bodu

Futsalisti Spartaka. Foto: Eleonóra Szombatová / Foto 4F

Trnavčania síce prehrávali od 1. minúty po góle Madarásza, lenže Koricina do 13. minúty dvoma gólmi skóre otočil.

Knob síce ešte do prestávky vyrovnal, druhé dejstvo už ale bolo iba v réžii červeno-čiernych, ktorí postupne zvyšovali svoje vedenie.

Hetrikom sa zaskvel Cintula, po jednom góle pridali Pecho, Dzíbela a Humel.

„V Prievidzi sme nastúpili v trochu obmenenej zostave, ale rovnako s ambíciou zvíťaziť. Súper začal takisto veľmi odhodlane a v úvode nás zaskočil. Veľmi dobrý výkon podal brankár súpera, ktorý čelil mnohým strelám. V druhom polčase sme však aktivitu vystupňovali a nakoniec sa nám podarilo odpor súpera zlomiť. Je pre nás podstatné, že zvonku opäť prinášame plný bodový zisk,“ zhodnotil tréner trnavských futsalistov Ladislav Venžík.

Ďalší zápas odohrajú spartakovci v piatok 25. novembra o 20.00. V Mestskej športovej hale v Trnave privítajú lídra súťaže z Lučenca.

2. liga - Openliga - 3. kolo:

FSC Prievidza – Spartak Trnava-futsal 2:8 (2:2)
Góly: 1. Madarász, 15. Knob – 6. a 13. Koricina, 26. Pecho, 29. Dzíbela, 30., 35. a 38. Cintula, 36. Humel
SPARTAK: Alchus, Putera – Brestovanský, Holka, Koricina, A. Adámek, D. Ujlaky, Vašícek, Humel, Dzíbela, Pecho, Cintula. Tréner: L. Venžík.

1   Lučenec 3 3 0 0 22:5 9 6
2   Spartak Trnava-futsal 3 3 0 0 15:6 9 6
3   Kysucké Nové Mesto 3 2 0 1 11:10 6 0
4   Martin 3 1 0 2 9:10 3 0
5   KSF DOXX Žilina 3 0 0 3 5:14 0 -3
6   FSC Prievidza 3 0 0 3 5:22 0 -9