Trnavskí hokejisti opäť nedali rezerve Martina šancu a vyhrali aj v dohrávanom kole

ŠPORT - Hokej | 21.11.2016, 07.00, prispievatelia

O osem gólov v sieti hostí sa postaralo osem rôznych trnavských hráčov.

Trnavskí hokejisti opäť nedali rezerve Martina šancu a vyhrali aj v dohrávanom kole

Radosť Trnavčanov po góle Kratochvílu, Foto: Dominika Haršáni

Po piatkovej výhre gladiátorov nad rezervou Martina (7:2), sa obe mužstvá stretli v nedeľu 20. novembra opäť, tentoraz v rámci dohrávaného šiesteho kola.

Trnavčania mali do duelu raketový štart a po góloch Dávida Schmidta, Michala Glembu a Martina Hrbáčika striedali hostia brankára. Odohraných bolo necelých osem minút prvej tretiny.

Ani nový strážca brány hostí si čisté konto neudržal dlho a v 15. minúte ho prekonal Filip Mrava. Až poslednej minúte prvej časti hry sa strelecky presadili aj Martinčania, na 4:1 znižoval Rešetár.

V druhej tretine skórovali oba tímy iba raz - v 38. minúte hosťujúci Uhrík a v úplnom závere zvyšoval na 5:2 Patrik Kratochvíla.

Keď v úvode tretej tretine pridal Lubor Brzák šiesty trnavský gól, do brány Martina sa vrátil pôvodný gólman.  Trnavčania však nepotrebovali ani minútu a skórovali opäť, do štatistík sa gólovo zapísal Samuel Ševčík.

Skóre uzavrel Roman Jurák v 57. minúte. Trnavčania porazili béčko Martina 8:2, aj po druhý raz v priebehu dvoch dní si tak s týmto súperom pripísali plný bodový zásah.

Zaujímavosťou je, že o osem trnavských gólov sa postaralo až osem rôznych strelcov.

V stredu 23. novembra cestujú Trnavčania do Spišskej Novej Vsi.

1. HOKEJOVÁ LIGA – DOHRÁVANÉ 6. KOLO:

HK Gladiators Trnava – MHC Martin B 8:2 (4:1, 1:1, 3:0)
Góly: 1. Schmidt, 5. Glemba, 8. Hrbáčik, 15. Mrava, 40.Kratochvíla, 43. Brzák, 44. Ševčík, 57. Jurák – 19. Rešetár, 38. Uhrík
Strely: 50:23
Vylúčenia: 3:3
Presilovky: 0:0