Používaním stránok trnavskyhlas.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Trnavské rybníky

reklama

Piatok 15. 11., meniny má Leopold, zajtra Agnesa.Význam mien.

Nové joga štúdio MYoga na Prednádraží otvoria v nedeľu 29. júla

Vydané 22.7.2018 o 09.00, reklamný článok

Na Prednádraží vzniká nové joga štúdio MYoga. Jeho dvere sa otvoria na Medzinárodný deň priateľstva 29. júla o 14:30 v obchodnom centre Casalle na Beethovenovej 29 v Trnave.

Nové joga štúdio MYoga na Prednádraží otvoria v nedeľu 29. júla

Padmasana pri západe slnka.

 

„Otvorenie štúdia na Medzinárodný deň priateľstva vnímam ako symbolické. Priateľstvo spája ľudí, nadväzujeme ním vzťahy, isté vnútorné puto. Taktiež „joga“ a jej sanskritský význam „jug“ znamená „spätosť, pevné spojenie, trvalý, pevný vzťah“ medzi troma súčasťami človeka a to telom, mysľou a dušou,“ hovorí lektorka jogy druhého stupňa a zároveň majiteľka štúdia Monika Konečná.

 

„Vidím v tom istú paralelu. Pre nás je dôležité nadviazanie priateľstva medzi štúdiom, jeho aktivitami a jeho návštevníkmi ako i medzi návštevníkmi navzájom. Mám rada symboliku, dáva veciam čaro a ducha, preto sme otvorenie štúdia naplánovali práve na tento deň.“

 

Dvere štúdia sa otvoria v nedeľu 29.7 o 14:30. Program Dňa otvorených dverí sa začne o 15:00 jogou určenou pre mamičky s deťmi. Lekciou prevedie Lucka Krupová, lektorka power jogy, gravid jogy a jogy pre mamičky s deťmi.

 


Orgánovej joge sa povenujú po 16.00. „Sústredíme sa na párové orgány nášho tela, ktoré navzájom súvisia. Stimulujeme ich činnosť a podporíme ich správne fungovanie. V pozícií zotrváme dlhšie ako pri iných druhoch jogy a vychutnáme si prítomný okamih. Cvičenie vo vás zanechá ľahkosť a dobrý pocit z toho, že ste pre svoje orgány čosi urobili,“ vysvetľuje Monika.

 

O 17:00 príde na rad Ashtanga joga s Klaudiou Dočekalovou. „Pri tomto druhu jogy ide o fixnú zostavu asán (pozícii), čo možno považovať za jej výhodu. Prvá séria, ktorej sa budeme venovať, obsahuje 42 pozícií (asán) zoradených v presnom poradí, takže cvičiaci sa poradie naučí a môže následne sústrediť pozornosť na dokonalé prevedenie pozície a dych.“


Osemnásta hodina je venovaná Fit power joge - náročnejšiemu druhu jogy, pri ktorom sa zapotíte a pravidelným cvičením krásne formujete a spevníte telo.

 

„Je vhodná hlavne pre ľudí so sedavým zamestnaním. Krásne ňou posilníte svaly a budete sa cítiť fit a plný energie. Vychádza z pozdravov slnka, ktoré sú na každej lekcií upravované o nové pozície.“

 

Deň otvorených dverí štúdia ukončia spievaním mantry Óm. Mantry, ktorá má blahodárne účinky na ľudskú myseľ i telesné zdravie. Jej spievaním sa prebúdza v mysli mier, svetlo a harmónia.

 

„Ak sa necítite na cvičenie a nechcete ani spievať, príďte aspoň nahliadnuť do našich priestorov, načerpať jogovú atmosféru a porozprávať sa s lektormi,“ pozýva Monika Konečná.

 

Logo: joga štúdio MYoga

 


Počas augusta môžu záujemcovia navštevovať okrem vyššie uvedených lekcií aj otvorené lekcie relaxačnej jogy, jogy pre mamičky s bábätkami, jogu panvového dna a zdravý chrbát.

 

Okrem lekcií naplánovali aj dvojdňový seminár Hormonálnej jogy pre ženy a workshop Surya Namaskar určený nielen začiatočníkom v joge.


Od septembra sa môžu návštevníci tešiť aj na trojmesačné kurzy viacerých štýlov jogy.

 

Počas dňa otvorených dverí bude pripravené malé občerstvenie,  relaxačný a detský kútik na terase. 


Viac informácií na: www.myoga.sk
Facebook: www.facebook.com/myoga.sk/

Tel.: 0907 080 754

 

Štúdio bude otvorené každý deň podľa aktuálneho rozvrhu. Na lekcie sa bude možné prihlásiť cez rezervačný systém štúdia.

 

 

Podeľte sa s nami o váš názor!

Hlavné správy

Tragédia pri Leopoldove: Vozidlo zrazilo ženu, zraneniam podľahla

Tragédia pri Leopoldove: Vozidlo zrazilo ženu, zraneniam podľahla

Medzi Hlohovcom a Leopoldovom sa stala tragická nehoda. V stredu večer zrazilo auto na priechode pre chodcov... celý článok

Tragická nehoda pri Nitre zasiahla aj hasičov z Trnavského kraja

Tragická nehoda pri Nitre zasiahla aj hasičov z Trnavského kraja

Na mieste nehody zasahovali aj hasiči z pôsobnosti Krajského riaditeľstva HaZZ v Trnave, poskytli aj evakuačný... celý článok

V Trnave otvorili novú predajňu kávy a talianskych produktov Caffita

V Trnave otvorili novú predajňu kávy a talianskych produktov Caffita

Nie je tajomstvom, že ideálny deň sa začína dobrou kávou. V Trnave to určite nie je inak, pretože kaviarne tu majú... celý článok


reklama

Victory Tip 2017

reklama

Synagóga Café Fiat Doblo Fiat Tanex Plošina Fragile Vianoce 19 Duo Gašparík 2018 Marell Bábence Remax

reklama

Aktuálne video

Prešiel si peklom: Trnavčan Attila Végh v Zápase storočia zúžitkoval tvrdú prípravu

Prešiel si peklom: Trnavčan Attila Végh v Zápase storočia zúžitkoval tvrdú prípravu

Bola to akcia roka. Karlos „Terminátor“ Vémola a Attila „Pumukli“ Végh sa cez víkend stretli o trón... pozrieť video

AKTUÁLNE POČASIE

Trnava

Piešťany

Bratislava

4°C
3°C
4°C

aktualizácia: 0:00 hod. / Predpoveď počasia - epocasie.eu

Facebook

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka spoločnosti WebHouse, s.r.o.
Copyright © 2010-2019 WebHouse, s. r. o. Všetky práva vyhradené
Právne informácie | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty

Pocitadlo.sk

Mazda CX3

reklama