Futbal, 3. liga: Juniori Spartaka strelili desať gólov

ŠPORT - Futbal - Spartak | 21.10.2018, 13.22, Ján Král

Juniori Spartaka si v dvanástom kole tretej ligy schuti zastrieľali. Posledné Nové Zámky deklasovali 10:0.

Autor štyroch spartakovských gólov Senad Jarovič. Foto: Ján Král

Štyri góly v stretnutí strelil Senad Jarovič, ktorý bol pritom na ihrisku iba 58 minút. Potom prepustil miesto Pavlovčíkovi.

Duel hraný na štadióne v Červeníku mal jednoznačný priebeh, Trnavčania už v 27. minúte viedli štvorgólovým rozdielom a bolo iba otázkou výšky skóre, ako sa stretnutie skončí.

Za juniorku nastúpili viacerí hráči z A-mužstva, ktorí nedostali príležitosť v súboji so Senicou, naopak, o Nových Zámkoch je známe, že pred sezónou naposlednú chvíľu polepili káder, aby vôbec nastúpili do súťaže.

Tak to aj s tímom z južného Slovenska vyzerá. Za dvanásť zápasov nezískal ani bod, strelil iba tri góly a inkasoval až 51.

3. LIGA – 12. KOLO:

Spartak juniori – Nové Zámky 10:0 (6:0)

Góly: 5., 19., 27. a 50. Jarovič, 14. T. Vantruba, 40. Gombala, 43. Horník, 53. Janso, 65. Zolvík, 90. Pavlovčík

SPARTAK: Urminský – Lupták, Gombala, Horník, Janso (62. Jašúrek), Brigant, Pekár (62. Zolvík), Malecki (67. Bango), Yilmaz (57. Dvorák), T. Vantruba, Jarovič (58. Pavlovčík)

Malženice si doma poradili s tímom Lednické Rovne 4:0. Dynamo naštartoval Rehák, ktorý strelil súperovi gól do šatne. Rovnaký hráč v 70. minúte z penalty zvýšil vedenie. Zakrátko pridal ďalší gól Orolín a v 87. minúte pečatil výsledok Halmo.

Malženice – Lednické Rovne 4:0 (1:0)

Góly: 45. a 70. Rehák (druhý z pen), 73. Orolín, 87. Halmo

MALŽENICE: Planický – Rehák, Krajčovič, Lančarič, Kovársky, Čmilanský, Magdolen (78. Hlúch), Královič (76. Halmo), Balážik (72. Juhász), Orolín (78. Lulovič), J. Sekera

Trenčianske Teplice – Beluša 2:1

Považská Bystrica – FC Nitra B 3:0

Galanta – Šaľa 0:1

Veľké Ludince – Púchov 1:1

Gabčíkovo – Kalná nad Hronom 2:0