Futbal, 4. liga: Machovič oslávil narodeniny gólovo, prispel k výhre Jaslovských Bohuníc

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 28.10.2018, 17.18, prispievatelia

Vrbové viedlo nad Myjavou po zásahu Srnca z desiatej minúty, ale hostia gólom v šestnástej minúte vyrovnali a o stodvadsať sekúnd strelili víťazný gól. Najprv mieril presne Flamík, výhru Kopaničiarov zabezpečil Pecha.

Futbal, 4. liga: Machovič oslávil narodeniny gólovo, prispel k výhre Jaslovských Bohuníc

Martin Machovič strelil za Jaslovské Bohunice v tejto sezóne už deväť gólov. Foto: Ján Král

Jaslovské Bohunice porazili Trebatice rozdielom triedy 3:0. Skóre otvoril Kaniščák a po polhodine hry pridal druhý gól Machovič. Druhý menovaný pečatil skóre po hodine hry z penalty, čím ideálne oslávil svoje 29. narodeniny.

Hlohovec prehrával doma s Bánovcami po polhodine 0:1, ale do polčasu vyrovnal Čulák. Po zmene strán poslal domácich do vedenia Broš, v závere pridali góly aj Suchánek a Stanek. Domáci tak vyhrali 4:1.

Boleráz prehral doma so Šimmonovanmi 1:2. Hoci na vedúci gól hostí reagoval domáci Vangel, Šimonovany vyhrali po zásahu Oršulu z 83. minúty duelu.