Futsalisti uspeli v Žiline, gól strelil aj trnavský brankár

ŠPORT - Futsal | 6.11.2018, 07.00, prispievatelia

Druhý gól strelila nová posila Trnavčanov - brankár Václav Kubíček.

Futsalisti uspeli v Žiline, gól strelil aj trnavský brankár

Trnavčania vyhrali v Žiline.

Bíli Andeli mali v ostatnom kole najvyššej futsalovej ligy na Slovensku namierené na palubovku nováčika súťaže, tímu MŠK Žilina.

Do mesta pod Dubňom prišli Trnavčania aj s trojicou posíl - Bohumírom Doubravským, Tomášom Micom a brankárom Václavom Kubíčkom.

Po bezgólovom prvom polčase inkasoval práve Doubravský druhú žltú kartu a musel ísť predčasne pod sprchy.

Lenže udrela Trnava. Dve minúty vybojoval na svojej polovici loptu od súpera hrajúci tréner hostí Martin Cintula, narazil si so spoluhráčom a skóroval do odkrytej brány Žiliny.

Domáci hráči skúsili vyrovnať v hre bez brankára, ale ich strelu vystihol brankár Václav Kubíček a po rýchlej rozohrávke poslal loptu do prázdnej brány nováčika súťaže. Trnavčania vyhrali napokon 2:0 a dosiahli druhú výhru v ligovom ročníku.

Najbližší zápas odohrajú Trnavčania na domácej palubovke, keď v nedeľu 18. novembra o 18.45 hostia Makroteam Žilina.