Trnavskí futbalisti naložili Leviciam deväť kúskov, rozhodol druhý polčas

ŠPORT - Futsal | 25.11.2018, 13.12, prispievatelia

Hetrik v zápase dosiahli hneď dvaja trnavskí futsalisti.

Trnavčania išli v zápase do vedenia po góloch Ivana Lacka a Tomáša Veselovského, ale v priebehu troch minút dokázali hostia vyrovnať po zásahoch Rakicu a kapitána Krivočenka. Trnavčanov však priebeh zápasu nezložil a do kabín išli spokojnejší, keď Tomáš Mica strelil tretí gól andelov.

V druhom dejstve skóroval dva razy v priebehu jednej minúty Jozef Koricina a dva góly pridal aj Tomáš Veselovský, ktorý tak skompletizoval hetrik.

Tri góly v zápase zaznamenal aj Tomáš Mica, keď zdecimovaných hostí dorazil dvomi presnými zásahmi v závere duelu.

Trnavčania v šesťbodovom zápase porazili Levice vysoko 9:2 a poskočili na priebežné piate miesto tabuľky práve pred svojho súpera. Zlom nastal v druhom polčase, kedy domáci zaťažili konto Levíc poltuctom gólov.

Najbližší zápas odohrajú Trnavčania na domácej palubovke, keď v stredu 28. novembra o 19.30 hostia Wild Boys Bratislava.

VARTA futsal liga  – 9. kolo:

Bíli Andeli – futsal – Levice 9:2 (3:2)

Góly: 4. Lacko, 8., 23. a 26. Veselovský, 15., 32. a 39. Mica (tretí z pen), 22. a 22. Koricina – 11. Rakica, 14. Krivočenko

Diváci: 150

BÍLI ANDELI: Kubíček - A. Adámek, Cintula, Gajdács, Veselovský, Lacko, Koricina, Humel, Mica, Babják, Bulušek, Doubravský, Vahalík, Kovelskij

LEVICE: Pecho, Švec, Kazár, Adami, Rakica, Chudý, A. Krén, Suljič, Gabaš, Bačík, M. Krén, Kollár, Krivočenko

1   Mimel Lučenec 7 7 0 0 46:11 21
2   Pinerola Futsal 1994 7 6 0 1 46:12 18
3   ŠK Makroteam Žilina 7 5 1 1 42:26 16
4   Wild Boys '02 Bratislava 7 4 0 3 23:18 12
5   FC Bíli Andeli futsal 8 3 0 5 20:34 9
6   Futsal Team Levice 8 3 0 5 16:35 9