Nedeľa 20. 1., meniny má Dalibor, zajtra Vincent.Význam mien.

Trakovická interliga: S gólmi sa roztrhlo vrece, na čele tabuľky Guadalajara

Vydané 26.11.2018 o 07.00, prispievatelia

Trakovická interliga má za sebou druhý hrací víkend. Voľno mala FC Loky, ktorá odohrala prípravný zápas v stovežatej Prahe s Bohemians Praha.

Trakovická interliga: S gólmi sa roztrhlo vrece, na čele tabuľky Guadalajara

UIFK Husqvarna. Mužstvo bolo založené ešte v minulom storočí - v roku 1999. Na súpiske v minulosti figuroval Miroslav Adamka, ktorý zomrel po ťažkej chorobe v roku 2015. Išlo o zakladajúceho člena a srdciara klubu.

V tabuľke sú štyri tímy na čele, kde rozhoduje zatiaľ skóre, z toho dve majú o zápas menej kvôli nepárnemu počtu účastníkov. Zatiaľ najideálnejšie skóre má Guadalajara.

Počet gólov v stretnutí na priemer bol navýšený už na vyše 13 gólov na jedno stretnutie.

Zrodil sa rekord súťaže v stretnutí Guadalajara proti Atletico Družba 25:1, na počet gólov aj rozdiel gólov, čo znamená, že v priemere Guadallajara dávala gól každé dve minúty riadneho hracieho času.

3. kolo, sobota:

FC Štrkáči - UIFK Husqvarna 11:2 (5:1)

Góly: M. Srnec, Blaško 5, Silný, Sedlák 2, Jaroška 2 - Blažo 2

Kanonáda v interlige pokračuje. Majster rozstrieľal UIFK Husqvarna 11:2 v otváracom stretnutí dňa a kto čakal najvyšší debakel dňa, bol na omyle.

Atletico Družba - Galanová 2:18 (1:9)

Góly: Pakanec, Bleštanský - Haban 4, Kubička 4, Šajter 3, Zdenek 2, Jančička, Sobkuliak, Laboš 2, Vilček

Strelky si v sobotu obula i Galanová. Síce prvý gól v sezóne aj v zápase vsietil nováčik Atletico Družba, ale Galanová sa rozbehla a zaznamenala pre seba historické víťazstvo výsledkom 18:2.

Guadalajara - LMV Hoffenheim 19: 1 (6:0)

Góly: Buchanec 6, Paulovič 2, Halás 7, Bošácky, Bunček 2, Ščasnovič - Trokan

Hoffenheim si odniesol nakladačku 19:1 a pokračuje v tohtoročnom trápení. Guadalajara sa futbalom zabávala a chce sa vrátiť do boja o popredné priečky. Treba porážať outsiderov ako dnes a dôležité stretnutie zvládnuť taktiež.

Partyboys - Goldenboys 1:6 (1:3)

Góly: Bindics 3, Peško, Klimo, Cibulka - Taraba

Zápas dňa obstaral FC Partyboys proti Goldenboys. Kto zostal na stretnutí určite nebanuje, prvý gól stretnutia Bindicsa kandiduje medzi top góly súťaže. Goldenboys odskočil na rozdiel triedy a spolu s polčasovým hvizdom rozhodcu, Taraba kontaktnou bombou na 3:1 vykresal nádej pre Partyboys v stretnutí. V druhom polčase sa šance striedali na oboch stranách, ale gólové korenie už mal len Goldenboys.

4. kolo, nedeľa:

FC Partyboys - Galanová 4:6 (0:4)

Góly: Husár 3, Bališ - Habán 2, Kubička 2, Vilček, Janovič

ŽK: Bališ (Partyboys)

Nedeľu odštartovala Galanová raketovo a v 8. minúte viedla 4:0 nad vicemajstrom predošlého ročníka. Partyboys sa pomaly prebúdzal zo sobotnej noci a v 41. minúte bolo skóre 4:5 ale Galanová gólom na 4:6 ukončila drám. Partyboys prvý raz v histórii interligy zaznamenal víkendový výpredaj bodov tzv. Black Weekend.

Guadalajara - Atletico Družba 25:1 (9:0)

Góly: D. Paulovič 5, Buchanec 6, Bošácky 5,Gažovič 2, Halás 3, vlastný, Ščasnovič 2, Hábes - Polakovič

Guadalajara využila priaznivý žreb v úvode ročníka a s papierovo slabšou trojkou si urobila skóre, ktoré ju katapultovalo na čelo ligy. V nedeľu hrala opäť v slabšom zložení, napriek tomu vytvorila rekord interligy výsledkom 25:1.

Hoffenheim - UIFK Husqvarna 3:4 (2:1)

Góly: Kubiš 2, Trokan - Blažo 3, Gabavý

Hoffenheim a Husqvarna spolu bojujú v interlige už vyše desať ročníkov, svojho času hrávali i na prírodnom povrchu. Neraz išlo o veľmi vyhrotené zápasy „Trak clásica“, ale už poslednou dobou ide rivalita bokom. Hoffenheim viedol 3:1 a už oslavoval víťazstvo, ktoré by bolo vzhľadom na vývoj stretnutia nezaslúžené. Husqvarna ale tromi gólmi v záverečnej desať minútovke stretnutie otočila a zaznamenala prvé body i výhru v sezóne.

PAVOL HUSÁR

Janečka podpísal v Spartaku zmluvu, prichádza za skromných podmienok

Janečka podpísal v Spartaku zmluvu, prichádza za skromných podmienok

Na futbalistov Spartaka čaká v sobotu ďalšia previerka. O 13:00 nastúpia v Györi proti domácemu Györmotu.... celý článok

BÁBENCE: V januári sa v trnavskej pôrodnici narodili krásne detičky

BÁBENCE: V januári sa v trnavskej pôrodnici narodili krásne detičky

Syn sa narodil aj poslancovi mestského zastupiteľstva v Trnave Ľubošovi Kollárovi. celý článok

Spartaku sa počas prípravy nedarilo ani v Maďarsku

Spartaku sa počas prípravy nedarilo ani v Maďarsku

Futbalistom Spartaka to v príprave zatiaľ výsledkovo nejde. Z víťazstva sa netešili ani v treťom... celý článok

Jazierce Fiat Doblo El Gauco Fiat Tanex Autoumývareň Industry Praktická ambulancia Trnava Fragile pridany Duo Rytmus Gašparík 2018 Marell Trnavské rádio

Truhlu s Jozefom Adamcom odprevádzali po emotívnom obrade zo štadióna za tónov Silenzia a potlesku fanúšikov... pozrieť video