ŠPORT - Hokej | 18.12.2018, 08.12, prispievatelia

Trnavčania skórovali v každej tretine iba raz.

Trnavskí hokejisti vyfasovali v Michalovciach debakel

Ilustračné foto: shutterstock.com

Zápas u lídra súťaže na východe republiky nedopadol pre Trnavčanov najlepšie, proti Michalovciam ťahali za kratší koniec povrazu a prehrali 3:9.

Už po prvej tretine bol rozdiel v skóre trojgólový, za hostí sa presadil iba Filip Mrava. Po druhej tretine viedli domáci už o štyri góly, za Trnavu korigoval Matej Burian.

Aj v poslednej časti hry dokázali skórovať trnavskí hokejisti, presne mieril Martin Hrbáčik a pripísal si desiaty gól sezóny, ale tri góly Michaloviec stanovili výsledok v pomere 9:3 pre domácich.

Hoci hostia vstrelili gól v každej tretine, na čo i len bod to u favorita nestačilo.

Už v stredu 19. decembra hrajú Trnavčania na ľade Skalice. Zápas sa začína o 17.00.

1. HOKEJOVÁ LIGA – 29. KOLO

Michalovce - HK Gladiators Trnava 9:3 (4:1, 2:1, 3:1)
Góly: 2. Róth, 4. Chalupa, 8. a 53. Giľák, 17. Banovský, 22. Safaraleev, 24. Mašlonka, 48. Cútt, 53. Chalupa – 13. Mrava, 32. Burian, 48. Hrbáčik

Strely: 53:21
Vylúčenia: 6:6
Presilovky: 1:0