Hokej: Gladiátori prehrali s Bratislavčanmi až po predĺžení

ŠPORT - Hokej | 5.1.2019, 20.27, prispievatelia

Prvý zápas v roku 2019 priniesol Trnavčanom bod za prehru po predĺžení.

Hokej: Gladiátori prehrali s Bratislavčanmi až po predĺžení

Ilustračné foto: archív TH

Úvodný zápas na domácom ľade v roku 2019 proti Bratislave priniesol bezgólovú prvú tretinu a tak diváci na trnavskom zimnom štadióne videli gól až v 25. minúte a strelil ho Bratislavčan Valjent.

Už o dve minúty bolo vyrovnané, keď sa za domácich presadil Martin Lukačovič.

Druhá tretina predsalen patrila hosťom, v 37. minúte skóroval Vidovič a upravil na 2:1.

Nino Szalay však v tretej časti hry svojím štrnástym gólom v sezóne rozhodol o vyrovnaní a zápas sa posnul do predĺženia. Tam strelil gól Pavešic a hostia tak vyhrali 3:2 po predĺžení.

Trnavčania získali bod a už v nedeľu 6. januára sa predstavia na ľade Dubnice. Zápas sa začína o 18.00.