Debakel v Dubnici: Trnavskí hokejisti vyfasovali na Považí nakladačku

ŠPORT - Hokej | 6.1.2019, 22.48, prispievatelia

Gladiátori v zápase paradoxne viedli, úvodný gól stretnutia strelil Trnavčan Marek Lindeman.

Debakel v Dubnici: Trnavskí hokejisti vyfasovali na Považí nakladačku

Ilustračné foto: shutterstock.com

Trnavskí hokejisti začali zápas 35. kola druhej najvyššej hokejovej súťaže v Dubnici na výbornú a po deviatich minútach viedli po presnom zásahu Mareka Lindemana.

V druhej časti prvej tretiny však už prebrali iniciatívu domáci a štyrmi gólmi naklonili misku váh na svoju stranu.

Aj v druhej tretine skončili za trnavským gólmanom štyri presné strely a skóre tak pred poslednou časťou narástlo na 8:1 pre Dubnicu.

Gólostroj tímu z Považia sa nezastavil ani v závere duelu, ďalšie štyri inkasované góly znamenali prehru Trnavy 1:12.

Trnavčania síce v dueli viedli, ale napokon inkasovali tucet gólov.

V stredu 9. januára hostia gladiátori na svojom ľade Topoľčany, zápas sa začína o 17.30.

1. HOKEJOVÁ LIGA – 35. KOLO

MHK Dubnica - HK Gladiators Trnava 12:1 (4:1, 4:0, 4:0)
Góly: 14. Kútny, 17. a 56. Macek, 17. Hohl, 20. Rehák, 31. a 39. Krajči, 37. Jarábek, 39. Lantoš, 44. a 52. Kokavec, 54. Medek – 9. Lindeman

Strely: 49:28
Vylúčenia: 4:5
Presilovky: 2:0
Oslabenia: 1:0