Trnavskí hokejisti podľahli doma Topoľčanom, rozhodla prvá polovica zápasu

ŠPORT - Hokej | 10.1.2019, 17.47, prispievatelia

Trnavčania začali strieľať góly až v druhej polovici duelu.

Szalay strelil jeden z trnavských gólov. foto: archív TH

Zápas medzi Trnavou a Topoľčanmi začali lepšie hostia a po prvej tretine viedli nad domáci o dva góly. Krátko po polovici zápasu už svietilo na výsledkovej tabuli skóre 0:4, Topoľčany mali pohodlný náskok.

Gladiátori zbrane nezložili a Nino Szalay v 36. minúte znížili na 1:4. Desať minút pred koncom zápasu využili hostia presilovú hru a rozdiel v skóre bol opäť štvorgólový.

V úplnom závere dvomi gólmi Dávid Schmidt znížil na konečných 3:5 z pohľadu Trnavy.

V piatok 11. januára hrajú gladiátori na ľade Humenného, zápas sa začína o 17.30.

1. HOKEJOVÁ LIGA – 36. KOLO

HK Gladiators Trnava – HC Topoľčany 3:5 (0:2, 1:2, 2:1)
Góly: 36. Szalay, 56. a 60. Schmidt – 6. a 51. Kluka, 13. Tomčák, 25. Tábi, 35. Pekačík

Strely: 40:46
Vylúčenia: 6:1
Presilovky: 0:1