ŠPORT - Hokej | 18.1.2019, 09.07, prispievatelia

V tomto kalendárnom roku je to už druhá dvojciferná prehra gladiátorov.

Hokejisti inkasovali v Martine desaťgólovú nakladačku

Ilustračné foto: shutterstock.com

Trnavskí hokejisti si zo zápasu v Martine priviezli desaťgólovú nakladačku. Už v prvej tretine inkasovali päť gólov, v následnej iba a dvoma znížili, v tretej časti hry lovil gólman hostí puk z brány štyri razy.

Za Trnavu skórovala až pätica hráčov, Filip Klema v tretej minúte poslal dokonca gladiátorov do vedenia, Martin Hrbáčik, Filip Mrava, Dominik Kuna a Juraj Kamenický už iba korigovali skóre zápasu.

Pre trnavských hokejistov to bola už druhá dvojciferná porážka v tomto mesiaci, 6. januára prehrali v Dubnici 1:12.

V piatok 18. januára hrajú gladiátori doma proti Michalovciam, zápas sa začína o 16.30.

1. HOKEJOVÁ LIGA – 39. KOLO

HK Martin - HK Gladiators Trnava 10:5 (5:2, 1:2, 4:1)
Góly: 6. Paulíny, 8. Pacalaj, 11, 41. a 46. Poliaček, 16. a 28. Langhammer, 20. Markovič, 48. Urbánek, 50. Rešetár – 3. Klema, 19. Hrbáčik, 32. Mrava, 35. Kuna, 53. Kamenický

Strely: 55:37
Vylúčenia: 3:3
Presilovky: 2:1
Oslabenia: 1:0