Gladiátori prišli o body proti Spišskej Novej Vsi v poslednej minúte zápasu

ŠPORT - Hokej | 26.1.2019, 15.00, prispievatelia

Víťazný gól strelili domáci 44 sekúnd pred záverečným klaksónom duelu.

Gladiátori prišli o body proti Spišskej Novej Vsi v poslednej minúte zápasu

Ilustračné foto: archív TH

Na duel tímov zo spodnej časti tabuľky vycestovali gladiátori do Spišskej Novej Vsi a po úvodnej bezgólovej tretine išli v druhej časti hry do vedenia po zásahu Ondreja Vala.

Domáci hokejisti vyrovnali po menej ako dvoch minútach, krátko po polovici stretnutia už viedli 2:1.

Trnavčania vyrovnali skóre na 2:2 ešte v druhej tretine a strelecky sa presadil Juraj Kamenický.

V tretej tretine skóroval domáci Gerasimov o výhre svojho tímu v pomere 3:2 rozhodol 44 sekúnd pred koncom duelu. Trnavčania tak cestovali domov bez bodov, hoci ich od nich delila necelá minúta.

V nedeľu 27. januára hrajú gladiátori doma proti rezerve Nových Zámkoch, zápas sa začína o 18.00 a domáci majú hosťom čo vracať, keďže v ostatnom zápase prehrali v Nových Zámkoch 4:6.