Vstup do vyraďovacích bojov futsalistom Spartaka nevyšiel, v Bratislave prehrali

ŠPORT - Futsal | 1.3.2019, 14.52, prispievatelia

V sérii sa ujali vedenia Wild Boys

Vstup do vyraďovacích bojov futsalistom Spartaka nevyšiel, v Bratislave prehrali

Nástup oboch aktérov pred zápasom v Bratislave. Foto: FB profil Spartaka

Futsalisti Spartaka vstúpili do vyraďovacích bojov o titul majstra Slovenska prehrou 2:4 na palubovke Wild Boys Bratislava.

Úvod zápasu patril domácemu tímu, po góloch Adama Zdráhala, Nikolu Gagiča a Filipa Vaktora vyhrávali Bratislavčania 3:0. Až v druhom polčase sa do streleckej listiny zapísali aj hostia.

Pavel Outrata v 35. minúte znížil na rozdiel dvoch gólov, avšak hostia opäť skórovali, tento raz zásluhou Martina Štrbáka. Gól v Patrika Levčíka v poslednej minúte zápasu už iba kozmeticky upravil výsledok na konečných 4:2 pre favorita série.

V sérii hranej na tri víťazné duely vedú teda favoriti 1:0, druhý zápas je naplánovaný na sobotu 9. marca v Mestskej športovej hale v Trnave. Duel sa začína o 16.00.