Tréner El Maestro opäť v Trnave, príde na zápas Spartaka so Senicou

ŠPORT - Futbal - Spartak | 3.4.2019, 11.26, Ján Král

Nestor El Maestro sa vracia do Trnavy. Tréner, ktorý získal v minulej sezóne so Spartakom majstrovský titul, príde do slovenského Ríma opäť už dnes, teda v stredu. Ako divák si pozrie pohárový zápas červeno-čiernych so Senicou a čaká ho aj sprievodný program.

Tréner El Maestro opäť v Trnave, príde na zápas Spartaka so Senicou

Práve v ligovom zápase proti Senici sa Nestor El Maestro preslávil fotografiou, pri ktorej oslavoval víťazný gól v supermanovskej polohe. Z nej neskôr vznikli rôzne koláže, jedna z nich zdobí aj aktuálne tričká, ktoré budú k dispozícii na autogramiádu. Foto: Spartak TV

Pred oficiálnym fanshopom Spartaka bude od 16:30 spolu so svojím bratom Nikonom rozdávať autogramy, pripravená je aj špeciálna edícia tričiek, ktorú vyrobili pri príležitosti udelenia ceny El Maestrovi za trénera roka na Slovensku.

Cez polčasovú prestávku je pripravený na hracej ploche aj rozhovor s koučom, ktorý po odchode z Trnavy pôsobil v Bulharsku a momentálne je na voľnej nohe.

Spartak hrá prvý zápas semifinále Slovnaft Cup-u proti Senici od 18:00, na duel platia aj permanentky či balíkové vstupenky zakúpené pred jarnou časťou.

Tréner Michal Ščasný nemôže počítať so službami zraneného brankára Dobrivoja Rusova. Otáznik visí nad štartom stopéra Tomáša Košúta.

Odveta je na programe v Senici v utorok 16. apríla o 19:00. Finále národného pohára sa bude hrať 1. mája v Nitre.

Postupujúci z dvojice Trnava - Senica sa v boji o trofej stretne s lepším z dua Žilina - Michalovce. V ich prvom zápase sa zrodila remíza.