Štvrtok 20. 6., meniny má Valéria, zajtra Alojz.Význam mien.

Futbal, 4. liga: Jaslovské Bohunice si poradili s Bolerázom, Trebatice zachraňovali remízu

Vydané 14.4.2019 o 18.56, prispievatelia

Trebatice prehrávali s Partizánskym už 0:3, no nevzdali sa a oplatilo sa. Prvý gól domácich zaznamenal až v 68. minúte Hečko a Miklovič ďalšími dvoma gólmi zabezpečil deľbu bodov po výsledku 3:3.

Futbal, 4. liga: Jaslovské Bohunice si poradili s Bolerázom, Trebatice zachraňovali remízu

Ilustračné foto: trnavskyhlas.sk

Jaslovské Bohunice vstúpili do zápasu s Bolerázom nepremeneným pokutovým kopom, V 8. minúte sa z bieleho bodu pomýlil Krajčovič.

Do vedenia však ŠK Blava ešte v prvom polčase poslal Zemko, za hostí vyrovnával v 72. minúte Kitta. Predtým nepremenil penaltu líder Slavoja a čerstvý otec Mackovčín.

Posledné slovo v zápase však patrilo domácemu Kadlečíkovi, ktorý stanovil na 2:1.

Myjava bola v Hlohovci v prvom polčase lepším tímom, skórovali ale domáci, keď Veľký trafil z priameho kopu parádne do šibencie.

Potom sa hra vyrovnala, po návrate z kabín však hostia otočili výsledok. Najprv po hodine hry využili chybu pri odkope a vyrovnali Marčekom.

O tri minúty neskôr Jorík hlavou premenil center na rozhodujúci gól. V závere mohol Hlohovec vyrovnať z penalty, ale Domasta jedenástku nariadenú za faul nepremenil.

4. liga – 21. kolo:

Hlohovec – Myjava 1:2 (1:0)
Góly: 23. Veľký – 60. Marček, 63. Jorík
HLOHOVEC: Horváth – Cholp, Mesároš, Domasta, Čulák, Blaško, Andrássy, Veľký, Janík, Barborík, Krajinčák (Liso)

Jaslovské Bohunice – Boleráz 2:1 (1:0)
Góly: 32. Zemko, 78. Kadlečík – 72. Kitta
JASLOVSKÉ BOHUNICE: Matejkovič – Poláček, Juriš, Demovič, Janso, Hlavatovič, Zolvík, Kadlečík, Zemko, Buchanec, Krajčovič (Balun, Zita, Kocan)
BOLERÁZ: Hrivňák – Klačo, Mackovčín, Gornyak, Daniš, Vangel, Dubec, Lošonský, Loskot, Milinković, Kitta (Mikinič)

Trebatice – Partizánske 3:3 (0:2)
Góly: 68. Hečko, 72. a 78. Miklovič – 21. Kučera, 42. Januška, 65. Barta
TREBATICE: Palkech – Furdan, Kotula, Masár, Matyáš, Dolinaj, Filin, Machač, Chebeň, Miklovič, Majgot (Valo, Jakubek, Kirka, Šiška, Hečko)

7   OŠK Trenčianske Stankovce 18 6 6 6 30:17 24   -3
8   OFK Baník Lehota pod Vtáčnikom     18    7      3     8      25:24    24   -6

Zomrela futbalová legenda Spartaka Anton Hrušecký

Futbalová Trnava smúti. Zomrela legenda z prvej majstrovskej éry Spartaka. V utorok 18. júna naposledy vydýchol... celý článok

Spartak angažoval Tešiju zo Senice, Depetris odchádza do Trenčína

Spartak Trnava má ďalšie zmeny v kádri A-mužstva. Do Trenčína odchádza útočník David Depetris (30), naopak,... celý článok

Jazierce Fiat Doblo El Gauco Fiat Tanex Autoumývareň Industry Fabrička Countryfest Bohunice 2019 Čistiareň Trnava Gašparík 2018 Marell Bábence Grinaj Remax

Spartak v príprave zdolal Komárno, rozhodli góly Tavaresa

Spartak v príprave zdolal Komárno, rozhodli góly Tavaresa

Futbalisti trnavského Spartaka zvíťazili v druhom prípravnom zápase nad Komárnom 2:0. O oba góly sa postaral... pozrieť video