Štvrtok 20. 6., meniny má Valéria, zajtra Alojz.Význam mien.

Futbal, 4. liga: Vrbové získalo z dvoch zápasov jeden bod, Trebatice sa vrátili bez bodu

Vydané 5.5.2019 o 20.18, prispievatelia

Zápasy Boleráz – Hlohovec a Trenčianske Stankovce – Jaslovské Bohunice sa tento víkend kvôli nepriaznivému terénu neodohrali.

Futbal, 4. liga: Vrbové získalo z dvoch zápasov jeden bod, Trebatice sa vrátili bez bodu

Ilustračné foto: archív trnavskyhlas.sk

Vrbové dohrávalo svoj zápas z minulého kola v stredu. Prvý gól proti Trenčianskym Stankovciam vsietil v 53. minúte Kurinec, v 76. minúte však hráč Trenčianskych Stankoviec Nosek, vyrovnal na konečných 1:1.

Vrbové už v sobotu hralo ďalší zápas na trávniku Bánoviec nad Bebravou. Hostia opäť v zápase viedli, o prvý gól sa už v 14. minúte strelou spoza šestnástky postaral Balcír. Domáci vyrovnávali až v druhom polčase, pokutový kop premenil Rusnák. Víťazstvo Bánoviec zabezpečil až v posledných sekundách zápasu Rusinko.

V zápase Domaniža – Trebatice diváci videli góly až v druhom polčase, o prvý sa postaral Košút, na konečných 2:0 upravil Valjent.

4. liga – 24. kolo:

Bánovce nad Bebravou – Vrbové 2:1 (0:1)
Góly: 56. Rusnák, 90. Rusinko – 14. Balcír
VRBOVÉ: Košinár – Dlhý, Kaman, Blaško, Strecký, Hazda, Chudý, Gažík, Troják, Balcír, Železník (Srnec, Kurinec, Sumer, Jedlička)

Domaniža – Trebatice 2:0 (0:0)
Góly: 55. Košút, 69. Valjent
TREBATICE: Veselý – Furdan, Filin, Chebeň, Kotula, Miklovič, Jakubek, Matyáš, Kirka, Majgot, Masár (Hečko, Šiška, Valo)

Myjava – Častkovce 0:0

Partizánske – Lehota pod Vtáčnikom 2:1

Prievidza – Prečín 1:0

Boleráz – Hlohovec - hrá sa 8. mája o 16:30

Trenčianske Stankovce – Jaslovské Bohunice - hrá sa 15. mája o 17:00

Dohrávka 23. kola:

Vrbové – Trenčianske Stankovce 1:1 (0:0)
Góly: 53. Kurinec – 76. Nosek
VRBOVÉ: Košinár – Dlhý, Kaman, Kurinec, Strecký, Hazda, Chudý, Gažík, Troják, Sumer, Balcír (Železník)

Zomrela futbalová legenda Spartaka Anton Hrušecký

Futbalová Trnava smúti. Zomrela legenda z prvej majstrovskej éry Spartaka. V utorok 18. júna naposledy vydýchol... celý článok

Spartak angažoval Tešiju zo Senice, Depetris odchádza do Trenčína

Spartak Trnava má ďalšie zmeny v kádri A-mužstva. Do Trenčína odchádza útočník David Depetris (30), naopak,... celý článok

Jazierce Fiat Doblo El Gauco Fiat Tanex Autoumývareň Industry Fabrička Countryfest Bohunice 2019 Čistiareň Trnava Gašparík 2018 Marell Bábence Grinaj Remax

Spartak v príprave zdolal Komárno, rozhodli góly Tavaresa

Spartak v príprave zdolal Komárno, rozhodli góly Tavaresa

Futbalisti trnavského Spartaka zvíťazili v druhom prípravnom zápase nad Komárnom 2:0. O oba góly sa postaral... pozrieť video