Futbal, 7. liga B: Pečeňady vyhrali aj v Prašníku, Dubovany iba remizovali

Vydané 12.5.2019 o 19.15, prispievatelia

Z čela tabuľky nezaváhali len Pečeňady.

Futbal, 7. liga B: Pečeňady vyhrali aj v Prašníku, Dubovany iba remizovali

Pečeňady a Prašník sú v 7. lige B dlhodobými súpermi. Archívne foto: Ján Král

V sobotnom zápase Dubovany – Veselé videli diváci štyri góly, štyri žlté karty a jednu červenú. Skóre zápasu otvoril domáci Matúš Krajčo, až v 78. minúte vyrovnával Denis Krajčo. Niekoľko minút pred koncom zápasu sa opäť ujali vedenia domáci gólom Masaryka, Veselé vzápätí vyrovnalo gólom Konečného na 2:2. Rozhodca Pastirák ešte v prvom polčase vylúčil Romana Duračku z mužstva hostí, ktorý už predtým videl žltú kartu.

V zápase mužstiev z čela tabuľky Prašník – Pečeňady jednoznačne dominovali hostia. Vedenia sa ujali v 16. minúte gólom Gulu, ešte do polčasu pridal druhý gól Mačica. Domácim nepomohla ani séria striedaní v úvode druhej polovice hry, na konečných 0:3 upravil niekoľko minút pred koncom zápasu opäť Gula.

V zápase Dolný Lopašov – Ostrov sa naopak stretli mužstvá z chvosta tabuľky, body si podľa očakávania odvážali hostia. O ich dva góly sa v prvom polčase postaral Bartoš, za domácich skóroval až šesť minút pred koncom Tomáš Mačica. Hostia stihli ešte streliť tretí gól, postaral sa oň Kabát.

V súboji Bojničky – Borovce potvrdili hostia úlohu favorita. Vedenia sa ujali gólom Adama Dadíka, za domácich vyrovnával ešte v prvom polčase Škoda. V druhom polčase strieľali góly už len Borovce, najskôr Potrok, potom Michal Dadík a Herceg.

7. liga B – 22. kolo:

Dubovany – Veselé 2:2 (1:0)
Góly: 23. Krajčo, 84. Masaryk – 78. Krajčo, 87. Konečný
ČK: 41. R. Duračka
DUBOVANY: Tonkovič – Kollár, Holán, Kusý, Krajčo, Masarik, Masaryk, Lesaj, T. Svítek, E. Svítek, Vrbík (Jamrich, Herceg)
VESELÉ: Strecký – Vlado, Madunický, Nesteš, R. Duračka, Michalčík, Konečný, Jurda, Krajčo, Valla, Klúčovský (Konček, Brucháč, Bokor, M. Duračka)

Bojničky – Borovce 1:4 (1:1)
Góly: 33. Škoda – 18. A. Dadík, 59. Potrok, M. Dadík, 73. Herceg
BOJNIČKY: Šesták – Harský, Špáčil, Božik, Škoda, Karaba, Kabát, Táčovský, Paloncy, Bučko, Pavelka (Halán, Csámpayi, Kováč)
BOROVCE: Valo – Moravčík, M. Dadík, Jankech, Dubovský, Macháč, A. Dadík, Potrok, Hábek, Ruľák, Bejdák (Herceg, Štefanka, Tonkovič)

Trakovice – Šulekovo 2:1 (0:1)
Góly: 61. Taraba, 71. P. Kubiš – 35. Kolony
TRAKOVICE: Kollár – Koleno, Janovič, Jaroška, T. Kubiš, Chudý, Marek Ščasnovič, P. Kubiš, Taraba, Radošovský, Matúšek (Kačinec, Husár, Bališ, Matej Ščasnovič, Blažo)
ŠULEKOVO: Tvrdý – Karas, Lenghart, Cibulka, Šery, Miklovič, T. Kolony, A. Lackovič, Tajber, M. Kolony, M. Lackovič (Hrobár, Mendel, Gažovič)

Madunice – Moravany nad Váhom 3:0 (2:0)
Góly: 39. Janíček, 44. Dzuro, 74. Kinči
MADUNICE: Miník – Žuffa, Rak, Bachňák, Barkoci, Kabát, Hargaš, Dzuro, Slovák, Janíček, Kinči (Lacheta, Bojaj, Pisarik, Kolarik)
MORAVANY: Krajčech – D. Farkaš, Jánošík, F. Farkaš, Vetrík, Zelenay, Hrnčiar, Straka, Belan, Kybych, Miklovič (Štefanec, Miškerník)

Prašník – Pečeňady 0:3 (0:2)
Góly: 16. a 84. Gula, 40. Mačica
PRAŠNÍK: B. Líška – M. Líška, O. Bielik, Balcír, S. Gondál, Petényi, Konkuš, Kováč, M. Bielik, Gyürke, Jankech (Pašmík, V. Gondál, Spál, R. Bielik, Nykodem)
PEČEŇADY: Vahalík – Izakovič, Jankovič, Durdy, Gula, Mačica, Zubčák, Turanský, Adamčík, Antal, Dóka (Ščasnovič, Holiš, Halas)

Šípkové – Chtelnica 1:0 (1:0)
Góly: 29. Svetlík
ŠÍPKOVÉ: T. Holán – Hanuliak, Šalát, Oška, Kľúčovský, Puvák, Feranec, Žák, Strapatý, M. Holán, Svetlík (Koyš, Petrík, Kolník)
CHTELNICA: Pavelský – Slabý, Piešťanský, Rechtorík, Tomáška, Suchán, Kimmerling, Tomašovič, Hrčka, Lukáčik, Bolla

Dolný Lopašov – Ostrov 1:3 (0:2)
Góly: 84. T. Mačica – 38. a 43. Bartoš, 88. Kabát
DOLNÝ LOPAŠOV: Kulich – Chnápko, Braniša, Beblavý, Vrbovský, Vlkovič, Zemko, M. Mačica, Čerňanský, Jamrich, Tomiš (T. Mačica, Hečko, Šurina)
OSTROV: Hajdín – Šúlovský, Regina, Klasovitý, Urbánek, Bogora, Kabát, Svetlík, Bartoš, Bobček, Bečarevič

1   ŠK 2011 Pečeňady                                         21    17    2      2        66:15     53       23

Spartak po bojovnom výkone prehral na Slovane, zápas skončil škandalózne

Najväčšie slovenské derby sa hralo na Tehelnom poli vo vyhrotenej atmosfére, emócie a rivalita sa preniesli aj na... celý článok

Derby Slovan - Spartak: Andeli budú mať v hľadisku výraznú podporu

Derby Slovan - Spartak: Andeli budú mať v hľadisku výraznú podporu

Spartak bude hnať v nedeľnom derby dopredu viac ako 1100 fanúšikov. Lístky, ktoré poskytol Slovan Bratislava pre... celý článok

Futbal, 6. liga: Zavar v šlágri zdolal Zeleneč, dostal sa na čelo tabuľky

Futbal, 6. liga: Zavar v šlágri zdolal Zeleneč, dostal sa na čelo tabuľky

Cífer a Pavlice ponúkli divákom až deväť gólov a dokonalú zápletku. Domáci viedli v 36. minúte už 4:1,... celý článok

Jazierce Fiat Doblo Fiat Tanex Autoumývareň Industry futsal Gašparík 2018 Marell Bábence Remax

Futbal, 3. liga: Zápas Myjavy s Malženicami priniesol dobrý futbal aj zápletku

Futbal, 3. liga: Zápas Myjavy s Malženicami priniesol dobrý futbal aj zápletku

V piatkovom otváracom zápase tretej ligy západ vyhrala Myjava nad Malženicami 2:1. Zápas priniesol atraktívny futbal. pozrieť video