Futbal, 4. liga: Boleráz zdolal vedúcu Myjavu, Trebatice zvíťazili vo Vrbovom

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 26.5.2019, 20.07, prispievatelia

Hlohovec po minulotýždňovej prehre v Partizánskom prehral rozdielom triedy aj doma s Trenčianskymi Stankovcami.

Martin Směřička pomohol Trebaticiam k víťazstvu v derby. Archívne foto: Miroslav Ledecký

Boleráz zdolal na svojom ihrisku vedúcu Myjavu 2:1 vďaka gólom Klača. Prvý gól v zápase strelili hostia z pokutového kopu, v 36. minúte ho premenil Horeš. Ešte do prestávky vyrovnal Klačo, ktorý v druhom polčase pridal ďalší presný zásah do siete hostí a rozhodol tak o cennom víťazstve nad lídrom tabuľky.

V susedskom derby Vrbové – Trebatice strelili prvý gól hostia, na začiatku druhého polčasu sa oň postaral Směřička. Niekoľko minút pred koncom zápasu pridal druhý presný zásah Trebatíc Hečko. V úplnom závere svitla domácim nádej v podobe pokutového kopu, ktorý premenil Železník, na viac sa však už v záverečných sekundách nezmohli.

Jaslovské Bohunice v súboji s Častkovcami viedli už v prvom polčase 2:0 gólmi Poláčka a Kaničšák, v 56. minúte výsledok poistil svojim druhým gólom Kaniščák. Hostia sa strelecky dostali k slovu až v samom závere zápasu, na konečných 3:1 upravil Šiko.