Futbal, 4. liga: Vrbové naplno bodovalo na Myjave, Jaslovské Bohunice v Trebaticiach

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 2.6.2019, 20.56, prispievatelia

Na ihrisku Trebatíc sa ujali Jaslovské Bohunice vedenia už v 8. minúte gólom Poláčka, vzápätí však vyrovnal hlavou Miklovič. Napriek rýchlym úderom na začiatku sa o osude zápasu rozhodovalo až v jeho závere. Víťazný zásah hostí vsietil v 83. minúte takisto hlavou Kaniščák, najlepší strelec Jaslovských Bohuníc.

Futbal, 4. liga: Vrbové naplno bodovalo na Myjave, Jaslovské Bohunice v Trebaticiach

Radosť futbalistov Jaslovských Bohuníc. Foto: Ján Král

Myjave, jasnému víťazovi 4. ligy, už asi chýba motivácia k ďalším víťazstvám, čo v piatkovom zápase využilo Vrbové. Myjava sa ujala vedenia gólom z pokutového kopu, premenil ho Horeš. Vrbové do prestávky nielen vyrovnalo, ale ujalo sa aj vedenia, o góly sa postarali Srnec a Sumer. V druhom polčase Myjava vyrovnala gólom Joríka, o víťazstvo Vrbového sa postaral Železník.

Hlohovec pokračuje v sérii prehier aj po tomto kole. V Bánovciach nad Bebravou bol po prvom polčase stav 1:1, za domácich skóroval Kochan, za hostí vyrovnával Janík. V druhom polčase sa opäť dostali do vedenia domáci, na 2:2 vyrovnával Zelenka. Záver zápasu lepšie zvládli domáci, ktorí strelili ešte dva góly.

Boleráz mal tento týždeň voľno.

4. liga – 28. kolo:

Myjava – Vrbové 2:3 (1:2)
Góly: 11. Horeš, 54. Jorík – 18. Srnec, 40. Sumer, 62. Železník
VRBOVÉ: Jedlička – Dlhý, Kaman, Srnec, Strecký, Hazda, Chudý, Gažík, Troják, Sumer, Balcír (Virág, Blaško, Kurinec, Železník)

Trebatice – Jaslovské Bohunice 1:2 (1:1)
Góly: 10. Miklovič – 8. Poláček, 83. Kaniščák
TREBATICE: Veselý – Filin, Chebeň, Kotula, Miklovič, Matyáš, Kirka, Machač, Valo, Směřička, Šurin (Jakubek, Furdan, Šiška)
JASLOVSKÉ BOHUNICE: Matejkovič – Poláček, Juriš, Zemko, Machovič, Kaniščák, Hlavatovič, Kadlečík, Buchanec, Krajčovič, Zolvík (Balun, Kocan)

Bánovce nad Bebravou – Hlohovec 4:2 (1:1)
Góly: 31. Kochan, 48. Kyselica, 62. Halás, 85. Rusnák – 37. Janík, 55. Zelenka
HLOHOVEC: Horváth, Cholp, Mesároš, Domasta, Čulák, Blaško, Andrássy, Zelenka, Janík, Barborík, Krajinčák (Liso)

12   OFK Trebatice 25 6 4 15 27:48 22   -17
13   FK Spartak Bánovce nad Bebravou    24    5      3     16     28:60      18      -18
14   TJ Partizán Prečín 24 5 3 16 31:76 18   -18