Futbal, 3. liga: Malženice porazili lídra z Beluše, Púchov zostáva v hre o postup

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 2.6.2019, 21.19, Ján Král

Tretia liga bude napínavá do posledného kola. Postarali sa o to Malženice, ktoré zdolali lídra z Beluše 2:0. A keďže Púchov vyhral v Gabčíkove 5:2, stráca na lídra súťaže už len dva body.

Futbal, 3. liga: Malženice porazili lídra z Beluše, Púchov zostáva v hre o postup

V Malženiciach otváral skóre Michal Kovársky. Foto: Ján Král

Malženičania sa v šlágri kola ujali vedenia už v tretej minúte, keď skóroval Kovársky. V 21. minúte dostal druhú žltú kartu a teda aj červenú domáci Lančarič a Dynamo muselo dohrávať veľkú časť zápasu o muža menej. Napriek tomu v druhom polčase ešte upevnilo svoje vedenie, keď cestu do siete pre loptu našiel Královič.

Béčko Spartaka privítalo v Červeníku Nové Mesto nad Váhom. Juniori opäť vo veľmi omladenej zostave podľahli súperovi z druhej polovice tabuľky 1:2. Na gól Múdreho ešte dokázal odpovedať po polhodine hry Lovás, zásah Hornáčka z 50. minúty však už odozvu v podobe góla andelov nemal.

V záverečnom kole privíta Beluša doma Galantu, Púchov sa stretne s béčkom Zlatých Moraviec – Vráblí.